Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körömgombára ki mit ajánl?

Körömgombára ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Bőrgyógyászt, aki felír tablettát, és krémet.
2008. okt. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
53%
Szia! Semmiféle patikában vény nélkül kapható szer nem válik be, el kell menni bőrgyógyászhoz vagy háziorvoshoz, de vigyázz, ne engedd, hogy szájon át szedhető tablettát írjon fel, mert az többet árt, mint használ, hanem a nagyon hatásos gomba elleni körömlakkot kérd, hogy írja fel.
2008. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Anyukámnak és nagymamámnak is volt körömgombája sok sok évig mig egyszer megláttam egy ujsághirdetést amiben az állt hogy be kell kenni minden nap ecettel..ezt meg is tették kb egy hónap után lenőtt és egészséges a körmük szerintem megér egy próbát nállunk hatásos volt
2008. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
minden nap fél órát,ecetes vizben áztatni,vagy (és) nekem grapefruit mag olajtol múlt el.
2009. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A tablettával az a baj, hogy egy 3 hónapos antibiotikumos kezelés még az egészséges szervezetet is megterheli, és kb. 50%, hogy bejön. Nailner néven van ilyen filctollszerű stift a patikákban, az konkrétan a köröm alá képes bevinni a hatóanyagot (pontosabban: át a körmön), és nem is macerás.
2010. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nailnert próbáld.
2010. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nailner.
2010. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
48%

A körömgomba tényleg alattomos egy dolog....

én 4 nailnert használtam el.. és semmit nem javult, aztán keresgéltem a neten mert valljuk meg nem egy olcsó dolog.. 4000forint felett van az ára..

Aztán rátaláltam a candibene-ratiopharm 1% spray- re (800ft)

félig van az üvegem és már alig látszik a fertőzött rész, szépen lenőtt:) kb 3 hónapja használom reggel este.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2010. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont a Nailnerre váltottam arról, és végül az vitte le. Kinek mi jön be :)
2010. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Mindegy, de a körömlekaparós ("leggyorsabb" vagy hogy reklámozzák) legó-szettet nem ajánlom. A reklámban eléggé felcsigáztak, de marha jó, ha a gombával megy a körmöd is...

Esetleg, ha ősszel eszembe jutna, de nem fertőzik felül hat hónap alatt?

2010. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!