Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú de egészségtelen vagy...

Hosszú de egészségtelen vagy egészséges de rövid?

Figyelt kérdés

Hétfön megyek fodrászhoz és nem tudom, hogy levágassam-e vagy sem. Hátközépig érő hajam van, de körübelül 15-20 cm törött és sprőd.

Megéri-e levágatnom vállig?Tudom, hogy a rövid nőisesebb , de akkoris ha csúnya? Segitsetek.Vágjam, vagy ne? Esetleg személyes tapasztalatok?


2010. ápr. 18. 11:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
táplálkozási zavaraimnak köszönhetően mégszarabb lett a hajam.. január óta kb normálisan eszem, remélem enyni idö elég, hogy a frissenvágott haj ne törjön el.
2010. ápr. 18. 14:10
 12/13 anonim ***** válasza:
A vitamindús kaja tőlem is távol állt, de évekig szép volt a hajam, viszont akkor már muszáj volt, és most többnek néz ki, szebb, és nem törik. Úgyhogy, igen, egészségesebb lett. Mikor azt mondtam a fodrásznak, hogy vágja le amit kell, akkor sosem volt ilyen mint most. Igaz, hogy mindig szidják őket, hogy túl sokat vágnak le, de nekem nem volt elég az a pár centi amit vágott, csak amikor azt a majd' huszat levágta. Én nem bántam meg, tetszett hogy "más" vagyok.
2010. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Septimius válasza:

Na, nekem olyan 4 éve nagyon csúnya, töredezett volt a hajvégem. Levágattam a nagy részét, rövidebb lett, de visszaerősödött. Sajnos, amikor megnőtt, megint elkezdett betöredezni. A fodrász ajánlott egy "Kallos" nevű, tejproteines hajpakolást, amit 30 percig kell a hajon hagyni. Egy nagy átlátszó, műanyag dobozos termék, amit fodrászkellék üzletből lehet beszerezni. Ezt használom 1,5 éve, és csak most kezdtem a 3. dobozzal, elég kiadós. Február elsején vágták a hajam legutóbb, egyetlen törés sincs rajta, pedig gyakran vasalom.

A lényeg: akárhogy is döntesz, újra be fog töredezni, ha nem teszel rá pakolást. A Rivotril nevű kapszulát is ajánlotta a fodrász, ezt is érdemes lenne kipróbálnod, de nekem ez a pakolás annyira bejött, hogy nem is kellett használnom. Jobb megelőzni az ilyesmit :)

2010. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!