Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú de egészségtelen vagy...

Hosszú de egészségtelen vagy egészséges de rövid?

Figyelt kérdés

Hétfön megyek fodrászhoz és nem tudom, hogy levágassam-e vagy sem. Hátközépig érő hajam van, de körübelül 15-20 cm törött és sprőd.

Megéri-e levágatnom vállig?Tudom, hogy a rövid nőisesebb , de akkoris ha csúnya? Segitsetek.Vágjam, vagy ne? Esetleg személyes tapasztalatok?


2010. ápr. 18. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, nekem hosszú hajam volt, levágattam középrövidre, és én személyszerint megbántam, mert a haj szálak meggyengültek. Fogalmam sincs, h mitől. Ugyhogy inkább ne vágasd le nagyon rövidre. :)
2010. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kb vállig érőig gondoltam :)
2010. ápr. 18. 11:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a kettő között mondanám. Vágasd le a töredezett rész felét, az is sokat jelent, és várj pár hónapot, akkor meg megint pár centit. Én is apránként vágom a hajam, inkább többször keveset (még növesztem, úgyhogy 2-3 havonta 1-2 centit) . Azért, mert ha most levágatod, akkor is el kezd törni valamennyire pár hónapon belül, és akkor megint vágni kell, és nem fog visszanőni egyhamar. Ha nem ragaszkodsz annyira a hosszú hajhoz akkor végül is az egész levágathatod. Nem írtad, hogy növeszted-e.
2010. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a vállig érő haj az tök jó. énis hosszúhaj párti vagyok, de egy vállig érő hajat bármikor bevállalnék...sztem sokaknak áll jól és még azis bőven nőies. nyugodtan vágasd le, a hosszú seprűs haj nagyon otromba és egyáltalán nem nőies, mert ami ápolatlan az nem nőies benyomást kelt, hanem elhanyagoltat. ezt nagyon sokan elbaltázzák, mind öltözködésnél, mind hajviseletnél...ragaszkodnak 1-2 vmihez, merthogy az "nőies"...csak éppen nem rajtuk...pl aki nemtud magassarkúban járni, az ha felvesz egyet nem nőies lesz tőle hanem vicces. az ápolatlan, igénytelen de hosszú haj sm nőies, hanem igénytelen. vágasd le. jobbanjársz
2010. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja személyes tapasztalatot is kértél? azis van. nekemis hátközépig érő hajam van, nem törött annyira, mert kb félévente megyek fodrászhoz, de sokszor van h levágatom csakúgy vállig érőre...nemtom nekem tetszik a vállig érő haj:D
2010. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy növesztem:) és ha most levágatom ...mire megnő..:S bár gyorsabban megnőne mivel nem törik le egyfolytában a vége,jolmondom?:)
2010. ápr. 18. 12:40
 7/13 anonim ***** válasza:
hát vmivel gyorsabban, meg egyenletesebben, meg sokkal szebben is. hidd el, megéri. csak ijesztőnek hangzik,l de nemleszaz.
2010. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanezen okokból levágattam, és nem bántam meg. Sőt egyre rövidebb és rövidebbre vágyom, de nem lehet, mert ha nem tudnám összefogni hátul akkor az őrületbe kergetne.
2010. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és egészséges lett? :)
2010. ápr. 18. 13:22
 10/13 anonim ***** válasza:
egészségesebb. a hajad állapota nagyban függ a szervezeted épségével. szóval ha szebb hajat akarsz neme elég csak a sampon meg a pakolás...vitaminok ásványi anyagok, stbstb. ha nincsen elegendő akkor cseszheted mert vagdoshatod havonta a töredezett hajszálaidat és szenvedhetsz mindenféle pakolással akkorsem lesz szebb
2010. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!