Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek a...

Hogyan szőrtelenítsek a bikinivonalomon?

Figyelt kérdés

Ott lent már használtam hideg gyantát, de szerintem iszonyatosan fájdalmas és így most borotválom, de borzalmas a végeredmény... Tiszta piros és 1 nap után berücskösödik és viszket meg minden és igy nem mehetek táborba (de úgy se, hogy szőrös mert milyen gáz, hogy kilóg a fürdőruhából)... Amúgy meg használok habot (pont ma próbáltam ki ilyen gélt) és az egész után bekenem Niveával és ha tehetem bugyi nélkül egy lenge alsóban vagyok itthon (de ez táborban nem lehet megoldani) Kérlek titeket, hogy bármilyen kis tippet osszatok meg velem mert nagyon kétségbe vagyok esve. :(

15/l



2016. júl. 13. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Gereblyével
2016. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyantázd le, normális meleggyantával (tégelyes), mert a hideggyanta csak kínzóeszköz, értelme annak nincs. Másik megoldás hogy borotva helyett ollóval vágd.
2016. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!