Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőrtelenítsek ott lent?

Hogy szőrtelenítsek ott lent?

Figyelt kérdés
Ha érzékeny bőrre való borotvát használok, és óvatosan borotválkozom akkor is egyből apró pontokban vérzik a bőröm, pedig habot is használok. A krém irritál, ha mégis szépre sikerül a végeredmény, két napon belül bikinivonalnál már piros pöttyös leszek. Mit csináljak hogy szép legyen, és ne pattogzon ki a bőröm egyből?:( Nyáron még rosszabb, mert úgy mások is látják.

2016. jan. 6. 18:58
 1/7 Adam_Hack ***** válasza:
0%
Égesd le bundát, öngyújtóval, én is úgy szoktam.
2016. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász?
2016. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bőrgógyászhoz menjek el azzal hogy intim területet hogy borotváljak?:D Eléggé kiröhögne.
2016. jan. 6. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz ő biztosan szépre meg tudja csinálni.
2016. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
a nylevemmel!
2016. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz menj, de azt is alaposan érdeklődd körül, h pl van.e tapasztalata intim szőrtelenítéssel, mert ha gyakorlatlan vagy nem eléggé körültekintő akkor lekaphatja a bőrt is. De ha ügyes, kész megváltás lesz, nekem elhiheted.


26L

2016. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

próbálj ki több fajta borotvát . nekem a wilkinson ford kék nyeles változata vált be lentre. kb 1000ft 4 darab.

és próbáld ki,hogy nem felfele húzod a szeméremdombon, hanem lefele. nem lesz 100%os, de legalább nem vérzik.

amúgy azt mondják a bőr hozzászokik idővel a borotváláshoz. egyetértek..

ha más nem, akkor válts epilátorra, vagy gyantára.

de mint írtam , nekem is idő volt mire nem fájt és nem vérzett ott lent

2016. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!