Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek? Mondjato...

Mivel szőrtelenítsek? Mondjatok tippeket

Figyelt kérdés
A szuleim (leginkabb anyukam) ellenzi h szortelenitsek es meg is tiltotta h leszedjem barhonnan is a szorom. Tudnatok valamit mondani amit otthon eltudok kesziteni.

2016. jún. 22. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A cukorpasztát biztos nem,nagyon el kell találni az arányokat.Borotva,de szinte semmit nem ér.Beszélj anyukáddal inkább erről.
2016. jún. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borotva a legegyszerűbb. Anyádéknak meg semmi köze a te szőrödhöz, tudasd velük is, talán felfogják, talán nem, lényegtelen, ettől még szőrteleníthetsz.
2016. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanúgy ellenezték de ez volt az a dolog amiben nem értettem veluk egyet ...egy este fogtam egy borotvát és leborotváltam...amikor kiderult nem szólt semmit csak annyit míondott hogy most mindig szorteleníthetek...tedd meg te is nincs mit veszteni sot...
2016. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!