Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit tegyek ha az...

Szerintetek mit tegyek ha az anyukám nem engedi hogy szőrtelenítsek? 12/L

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy szőrös a lábam de nem engedi...nemrég megkérdeztem és azt mondta hogy NEM...lassan jön a nyár rövidnadrág stb. mit csináljak?
2016. máj. 1. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél szörtelenítő krémet.Csak bekrémezed a lábad és a szőr le is jön.Könnyen elrejthető szóval anyukád nem venné észre.
2016. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

És megindokolta hogy miért nem? Az szerintem nem válasz hogy mett nem és kész.

Ülj le szépen nyugodtan vele és mond el neki hogy miért szeretnéd. Ész érveket felhozva.


Ha annyira makacs és egoista akkor körömvágó ollóval vagdosd le a szőrszálakat.

2016. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
A krém a lehető legrosszabb választás, nem is szabad rendszeresen használni. Vegyél inkább egy borotvát és borotválkozz. Visszaragasztani nem fogja a szőröd. Amúgy meg miért nem engedi?
2016. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

17:40-es: Ezt a kijelentésedet MIRE alapozod?


"A krém a lehető legrosszabb választás, nem is szabad rendszeresen használni."


Mert ebben egyáltalán nincs igazad, semmivel sem rosszabb, mint a borotva, és SZABAD rendszeresen használni.

Én már több, mint 10 éve ezt használom és semmi bajom sincs vele, ellentétben a borotvával - amit korábban használtam és állandóan kipattogtam töle. Emellett a ször növekevés is határozottan gyengül töle, ritkábban van rá szükségem, mint régebben.

2016. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én amikor gyerek voltam és zavart a szőröm nem mondtam anyámnak, csak leborotváltam. aztán kiütéses lettem, kiszárad nagyon a bőröm valamiért, és akkor észrevette. nem lett mérges. elvitt orvoshoz, írtak fel krémet, aztán anyám vett nekem szőrtelenítő krémet...

ha ilyen nemnormális az anyád, akkor se foglalkozz vele. vegyél egy borotvát vagy krémet és szedd le. én anyám képébe röhögnék, ha meg akarná mondani hogy szőrtelenítsek-e vagy sem. semmi köze hozzá...

2016. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-edik Válaszoló!

Megkérdezhetem, hogy milyen márkát használsz? Én is tervezek venni, de nem tudom milyet.

2016. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 4. vagyok: Veet vagy Pilca az, amit használok.

Persze a használati utasítást be kell tartani és soha nem szabad közvetlen fürdés/zuhanyzás után, felázott börre használni.

Meg elöször teszted, hogy a te böröd bírja-e.

2016. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

13 éves korom óta borotválom a lábam, soha nem pattogzott ki, nem lett erősebb a szőr, semmi.


Kérdező, bemész egy DM-be, veszel egy zacskó eldobható borotvát. A 3 pengéset ajánlom.

2016. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 opened paradise ***** válasza:

Ezresből kapsz egy csomag borotvát,fürdés után,habosan le tudod szedni.

Nem tud utána mit csinálni.

2016. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!