Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukám nem engedi hogy...

Anyukám nem engedi hogy szőrtelenítsek! Mit tegyek? (több lent. )

Figyelt kérdés
14 éves múltam, és anyukám nem engedi meg, míg más 12 éves gyerek már csinálhatja. Én nem csak úgy akarom, mert tényleg zavar, főleg a lábamon, és ilyenkor nyáron, ez elég szembetűnő. Anyukám azt mondja hogy senki nem vesz észre, és hogy még fölösleg, miközben mások cikiznek, amiért szőrös vagyok. Lehet hogy az ő korában később kezdték, de az ég szerelmére, 2012-őt írunk! Mit csináljak, hogy vegyem rá? Kérlek segítsetek!!

2012. júl. 25. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed meg?Fogsz egy borotvát,vagy veszel a DM-ben hideggyantát és megcsinálod.Ha úgysem szembetűnő észre se fogja venni:D
2012. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem anyukádra tartozik. Fogd és csináld meg. Láb és hónalj alap, ha nem akarod, hogy jetinek csúfoljanak.
2012. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ponmt ugyanabban a cipőben járok. Semmiképpen sem engedi és én is kitettem egy ilyen kérdést és csak olyan válaszok jönnek, hogy ne hallgassak rá meghogy ilyenek. Egyzser megmondtam neki hogy azokból a lányokból lesznek a legneveletlenebbek akiket nem engedték élni. A honom alatt engedi, hogy szörtelenitsem. Bikinivonlon megsem kérdezem, mert ugysem lássa. De nekem a lábamon van a nagy gond. Mondtam neki, hogy az én testem éső aztmondta én meg az ővé vagyok. Na ez a helyzet van nálam.. Tessék ezt a kérdest és tettem fel remélem segit. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2012. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell engedélyt kérned, ez azért mégsem olyan dolog, amit egyáltalán tiltani lehetne.

Viszont ne borotvával csináld, hanem szerintem próbálj meg venni egy epilátort. A borotvával nagyon megerősödik, és egy idő után kb. naponta csinálhatod.

Az epilátorok között vannak olcsóbbak is.

2012. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy annyira nem tartozik rá, de hát mégis az anyám..szóval hogy tök pipa lenne ha megcsinálnám :S

Utsó válaszoló: hát igen, nekem még a hónom alatt sem engedi ..-.- A láb nekem is nagy probléma, nem kicsit zavar.. Köszi, megnézem!

2012. júl. 25. 10:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, az epilátor talán a legpraktikusabb..köszi!
2012. júl. 25. 10:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt a veet habot, persze ahhoz lehet előbb le kell vágni valamivel. A baj ugyanaz vele mint az epilátorral, hogy utána benő a bőr alá a szőr, de arra is lehet külön kencét venni. Nyilván gyüjtened kell rá pénzt, ha anyukád nem ad, de tényleg ne foglalkozz vele. Ha mérges lesz akkor is megérte mert nem lesz olyan a lábad. Előbb utóbb beletörődik.
2012. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
csináld meg, és kész. mondd meg neki, hogy nem szeretnél szőrös lábbal járkálni, mert cikiznek és ezért rosszul érzed magad.
2012. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd csak, próbáltad már neki hiszti nélkül, normális hangnemben elmondani, hogy manapság milyen cikizést kapsz ezért? Mert ő nem jár iskolába, nincs kitéve ennek, és lehet nem is tudja, hogy manapság ez megy. Az ő korára te se fogod tudni, mi épp a menő és a szokás a kölykök közt.

Egyéb alternatívaként mutasd meg neki a napi 8000 ilyen kérdést (keresővel megtalálod...), és olvastasd el vele a válaszokat.

Ha az se hat, akkor marad az, hogy tüntetően csakazért is hosszúnadrágban és ujjas pólóban mész mindenhova, ha kérdezi miért, elmondhatod, hogy így legalább nem cikiznek halálra.

Vagy marad a lázadás, és elviseled, hogy egyszer két napig mérges rád, mert mást nem tehet, vissza nem tudja ragasztani a lábszőrödet. :D Utána jobb híján kénytelen beletörődni, és realizálni, hogy semmi nem változott rajtad, nem lettél egy némber ettől, vagy hirtelen 30 éves.

2012. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kéne mesélned neki, hogy mennyire megaláznak és csúfolnak emiatt. Én is átmentem ezen, én se mentem oda anyuhoz és mondtam el őszintén, mert azt is cikinek éreztem, meg azt gondoltam, úgyse érti meg, pedig ha most visszanézek, meg lehetett volna beszélni normálisan. :) Fel a fejjel!
2012. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!