Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukám nem engedi hogy...

Anyukám nem engedi hogy szőrtelenítsek! Mit tegyek? (több lent. )

Figyelt kérdés
14 éves múltam, és anyukám nem engedi meg, míg más 12 éves gyerek már csinálhatja. Én nem csak úgy akarom, mert tényleg zavar, főleg a lábamon, és ilyenkor nyáron, ez elég szembetűnő. Anyukám azt mondja hogy senki nem vesz észre, és hogy még fölösleg, miközben mások cikiznek, amiért szőrös vagyok. Lehet hogy az ő korában később kezdték, de az ég szerelmére, 2012-őt írunk! Mit csináljak, hogy vegyem rá? Kérlek segítsetek!!

2012. júl. 25. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én meg se kérdeztem, fogtam a borotvát és megtettem:D Aztán persze észrevette, és mérges volt, de elmúlt. Különben is ilyen korban, ha nem szőrtelenítesz az az igénytelenség jele is, ezt mindenképp mondd el neki!:)
2012. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
komolyan agybaj, hogy milyen szülők vannak (bocsi). anyám egy iszonyat konzervatív és vallásos nő és mégis normálisan meg lehetett beszélni vele ezeket a dolgokat. megmondtam, hogy zavar és szeretném borotválni a lábam és a hónaljam ... simán adott borotvát és habot. nem értem, hogy miért csinálnak ebből ekkora ügyet egyesszülők (már nem egy kérdés volt kint ezzel kapcsolatban). ha semmiképpen nem enged akkor veszel egy borotvát (vagy amit akarsz) és elintézed. anyudnak meg meg megmondod, hogy sajnálod, de már nem bírtad tovább elviselni a csúfolásokat.
2012. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azthiszem az lesz hogy akkor veszek egy epilátort.
2012. júl. 26. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!