Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon durván töredezik a...

Nagyon durván töredezik a hajam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve növesztem a hajamat, de mindig vissza kell vágni, mert annyira töredezik!!!! Kb a fülemig érő hajam van!!

Minden nap azon gondolkozom, hogy hogy lehetek ennyire béna. Mindenkinek olyan szép hosszú haja van. Nekem mért nem?? Hogy lehetne jobb?? Így senkinek nem fogok tetszeni!!! Plusz így ronda vagyok!!!!!!! MIT TEGYEK???? A biovanne sem segít!! Na???


2010. ápr. 13. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet:

1. nem ártana elmenni egy dokihoz,mert vérszegénység is okozhatja ezt (a szépségvitaminban lévő vas nem elég egy vérszegény embernek)

2.lehet ,h sokat fogyóztál (hiába szeded a vitamint,az nem pótolja a rendes táplálkozást)

3.fested/szőkíted/vasalod/göndöríted/túl gyakran mosod és hajszárítózod a hajad -ha igen, akkor vegyél vissza belőle(vasalást,hajsütést felejtsd el)

4. nem megfelelő hajápoló dolgokat+hajhabot/lakkot/zselét/waxot használsz -sürgősen hagyd abba

5. ne fésüld vizesen a hajad


Ami nekem bevált:DM-es vitaminos sampon, placentás fodrász hajpakolás, Kallos hajvégápoló(mindennap használom)

Gyorsította a hajnövekedést és erősítette a hajamat : de miclen hajszesz -regeneer a neve.


Sok szerencsét:) Szerintem a rövid haj is nagyon szép tud lenni, ha jól van levágva Pl Orosz Barbi is olyan frizurákat tudott csinálni, h fel sem tűnt h rövid

( [link]

2010. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kallos-placentás hajpakolást próbáld ki... 800ft egy hatalmas tégely, és nagyon sokáig elég.
2010. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj
2010. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!