Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcbőrömmel?

Mit csináljak az arcbőrömmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok, és eléggé problémás az arcom. Nagyon gyorsan zsírosodik, "foltos", nem szép egyszínű, illetve az állam alatt kissé érdes. Nem miteszerek, mert nem nőnek meg, de rengeteg kicsi valami van ott.

Minden reggel és este tonikolom/szappannal szárítom a bőröm, illetve használok nappali és éjjeli krémeket is (sok fajta van). Heti 2-3x arcradír, heti 1x arcmaszk (különbözőek, az Oriflametől rendeltem).

Régebben készítettem házi arcradírt olívaolajból, sóból és szódabikarbónából, valamint élesztős arcpakolást is, de nem segítettek.

Ha van valami bevált módszeretek, legyen az egy termék, vagy házi praktika, ki fogom próbálni!

Előre is köszönöm!



2016. jún. 21. 16:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj de butaságot írtam! Nem az állam alatt érdes, hanem a szám alatt közvetlenül végig egy sávban.
2016. jún. 21. 16:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Heti 1x szabad csak használni az arc radirt.Próbáld ki hogy egy hétig nem csinálsz vele semmkt,de tényleg semmit.Ne kenyél rá se sminket,ne radírozd,ne használj arcmaszkot.Ha haza érsz soma langyos vízzel mosd le az arcod,majd hideg vízzel és tiszta törölközővel töröld meg.


[link]


[link]

2016. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 évesen menj el kozmetikushoz,szépen rendbe teszi.Ilyenkor többet árt a nem megfelelő kezelés.
2016. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!