Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a nyomorék...

Mit csináljak a nyomorék arcbőrömmel?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a szemem alatt olyan mély ráncok vannak, mint anyukámnak. Ehhez jön még az is, hogy undorító sötét szeplős a szemem alatt is, mintha karikás lenne, így mindig hulla fáradtnak tűnök.

Emellett a szám körül is szeplős vagyok, rúzst nem használhatok, mert hülyén néz ki a szeplős ronda bőröm mellett. Alapozó kilőve, mert allergiás ekcémás lesz mindtől. (hipoallergéntől pedig nagyon száraz, hiába kenek alá)

Az orcáimon olyan tág pórusok vannak, hogy a szomszéd utcából is látni lehet.

És mindehhez jönnek még... Anyajegyek is.


Messziről teljesen rendben van a fejem, viszont közelről, főleg természetes fényben... Hányinger! Nincs olyan négyzetmilliméter, ahol szép lenne a bőröm.


2015. okt. 13. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem nem lehet mit kezdeni, ezek öröklött adottságok. Anyajegyek, ha olyanok, akkor azokat talán bőrgyógyásznál leégetik neked. Talán próbáld ki a finomítatlan shea vajat, mert az mindenképpen jót tesz a bőrrel anélkül, hogy eltömítené a pólusokat, és ekcémára is való, teljesen bőrbarát. Azonkívül pedig minden másra használhatod, olvass utána neki. De a pöttyöket ő sem, és más sem fogja eltüntetni.
2015. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használtam, allergiás vagyok rá. :D
2015. okt. 13. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Uhh. Na az durva :O sajnállak.

Argán olaj esetleg?

Bár nem tudom, hogy egyáltalán megéri-e ilyeneket kipróbálni, ha ennyi minden allergiás reakciót vált ki nálad :/

2015. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, jó lenne tudni mire nem vagy allergiás. Mindenképp valami olyan termék kéne ami fed és nem okoz gondot. Szerintem más megoldás nem sok van. Na meg mindig használnod kéne fényvédőt is. Mert a szeplők a naptól vannak... azok még fényvédő használata mellett el is tűnnek idővel.
2015. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az ilyen bolti, dm-es, stb alapozókra mind allergiás vagyok, illetve a tág pórusaimnál nagyon szarul néz ki, feltűnő.

Drága alapozókra meg nincs pénzem...

2015. okt. 14. 14:23
 6/6 anonim válasza:
Ránc feltöltés: :D
2017. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!