Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcbörömmel?

Mit csináljak az arcbörömmel?

Figyelt kérdés

Kb. február óta nagyon csúnya, legalábbis én annak látom. Plöttyedt, puffadt az arcom. Tudom, hogy örökké nem marad fiatal a böröm (32 éves vagyok), de ez egyik napról a másikra jött. Mindenhol máshol ( pl. nyak, dekoltázs, láb, kéz) olyan a böröm mint volt.

Voltam már két kozmetikusnál is, az egyik adott valami csodaszérumot, amitöl kicsit sem lett szebb, meg úgy vélte vitaminhiány. A masik se tudott vele mit kezdeni. Az összes arckrémtöl, a legtöbb pakoöástól és arctisztítótól kipattog a böröm, teljesen mindegy, hogy olcsó vagy drága, egyedül a sima testápolótól nem. Vitamint rengeteget szedek ( más okból, orvosi utasításra). Mit tudnék még kipróbálni, hogy egy picit segítene?


2016. jún. 4. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Dermaroller
2016. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ultrahangos kezelés kell,ami a hatóanyagokat mélyebbre juttatja.Nem minden kozmetikában csinálják.
2016. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!