Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor átfestettétek feketére...

Mikor átfestettétek feketére a hajatokat nektek is kihullott, eltöredezett?

Figyelt kérdés
Feketére szeretném most festeni mert nagyon jól áll... De sokan mondták, hogy nekik kihullott, szétroncsolódott tőle a hajuk... Tönkrevágni meg nem akarom a derékig érő hajam. Tapasztalatok?
2010. márc. 16. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

az összes hajfesték roncsolja a hajat nem csak a fekete...

nem lehet tudni, h a te hajad hogyan reagál lehet, h tönkremegy lehet, h nem. ezt neked kell eldöntened,hajadtól függ.

2010. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát,nekem is volt fekete a hajam és nem roncsolódott tőle szét,az is ugyanolyan festék,mint bármilyen másik szín.
2010. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem a színtől hajtípustól függ. én mikor befestettem szörnyű lett kiszáradt elvékonyodott és seprűs lett a vége és 12 cm-ert vissza kellett aztán vágni belőle
2010. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik festék roncsolja a hajat valamilyen mértékben, de a szőkére festés és a fekete pont a két véglet ami erősebben. Ha már amúgy is festeted a hajad akkor szerintem bőven átfestethetted , de ha még sosem volt akkor azért jól gondold át, azt nehéz visszafordítani. Amúgy én az amónia mentes festékeket ajánlom, én mindig nagyon sötét barnára festetem a hajam, néha már azt hiszik, hogy fekete. Évek óta festem, de most elkezdtem a töbszöri lemosásost használni, nem a rendeset és az is nagyon jó.
2010. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm is feketére szokta festeni a haját, de neki nem roncsolta szét. Neki az volt a gondja vele, h hamar ledobta a haja a festéket. Egy másik ismerősöm meg sötétbarna festéket használ, de mivel alapból is barna a haja, ezért úgy néz ki mintha fekete lenne (az ő haja sem ment tönkre).
2010. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!