Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud olyan sampont vagy...

Valaki tud olyan sampont vagy balzsamot ami tényleg jó az eltöredezett, száraz hajra? De inkább a töredezettség aggaszt.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:

A legjobb az olivaolaj: a kezedet kend be elöször az olajjal, és úgy gyurd át a hajadat - igy nem lesz túl olajos - egy óra múlva pedig mosd meg, ahogy szoktad.

Pár alkalom után teljesen rendbejön a hajad, csillogó, egészséges kinézetü lesz.

2010. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, de a töredezettséget is rendberakja?:S
2010. ápr. 16. 08:22
 3/10 anonim ***** válasza:
ha a vége van megtöredezve, szerintem vágass le belőle picit. Azon már elég nehéz lehet segíteni. Egy barátnőm szerint a hoszú haj ha mindig ki van engedve akkor töredezik meg, mert folyton odacsapódik a hátadhoz. Nem tudom...
2010. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a töredezettséget LE KELL VÁGNI és utána elkezdeni az ápolt h ne legyen töredezett!!!!!
2010. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A reklámokban létezik csak olyan, hogy összeforrasztja a termék a töredezett hajszálat. :S

Én is az olajat javaslom, csak már felhasználással. :)

Próbáltam olívaolajat tenni a hajamra és utána mosni, de nekem semmit nem használt, mert a sampon az összeset kimosta.

Az jött be, hogy hajmosás után, mikor vizes a hajam 4-5 cseppet szétdörzsölök a tenyeremen és végigsimítom párszor. Nekem 10000x többet ért, mint mosás előtt. Fényt ad a hajnak és puha lesz tőle.

4-5 cseppet a combig érő hajamra teszek, úgyhogy ehhez mért mennyiséget tegyél.

A töredezettséget le kell vágni. Nem azt mondom, hogy fuss el a fodrászhoz, és vágasd le az egészet, mert utána is törni fog, mert folyamatosan roncsolódik. 2 havonta 1 cm-t ha vágsz, idővel az is helyrerakja, én is mindig úgy csinálom.

2010. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy fodrász azt mondta,hogy a samponnak az a feladata hogy tisztítsa a fejbőrt meg a hajat,bármi legyen ráírva a samponra,hogy tördezett v akármilyen hajra,azon úgysem segít.Egy sampon csak tisztít!
2010. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 16. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha a hajvégeid eltöredeztek azon tényleg csak az olló segít. De utána elkezdheted ápolni, nekem is gondot jelent a töredezett haj és én a következőképpen ápolom:

Gliss Kur olaj alapú sampon, Elseve újratápláló balzsam,majd a végére még jól megpakolom a Kallos proteines pakolásával,amit minimum fél óráig, de inkább egy óráig rajtahagyok. Ha lemostam a törülközőszáraz hajvégekre szilikonos hajvégápolót kenek,és hagyom, hogy természetesen megszáradjon a hajam. Amúgy még az olívaolajos pakolás is csodákra képes!

2010. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azt akkor neked egy hajmosás nem fél órás procedúra..

Először váasd le, majd kérdezd meg a fodrászodat h mi a jó a te hajtípusodnak

2010. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Huh elég sok dolgot raksz a halyadra :O. De biztos jó :)

Oké, levágatni nagyon nem akartam de ezek szerint nincs más választásom.

2010. ápr. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!