Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hónapja vágattam a hajamból,...

1 hónapja vágattam a hajamból, megint eltöredezett a vége?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, h levágjam már most az a kis részt?Akkor jobban fog nőni?Valaki írta h elég csak 3 havonta.

Am nem kerámialapos a hajvasalóm, sztem az miatt tört el és h göndörítettem hajsütővel..:( meg festett a hajam.

Ti milyen időközönként vágtok a végéből?

Én valahol nem is látom át egészen h meddig van eltörve:S


2010. szept. 4. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Havonta kellene vágatni, legalábbis a fodrászok ezt javasolják. Vizezd be a hajad végét, és 1-2 cm-t vágj belőle. Kb annyi a töredezett. Minél ritkábban vasald, és hajsütőt se használj túl gyakran, és kerüld a forró levegővel való szárítást is. Ezektől töredezik a leginkább. Ha göndöríteni akarsz, éjszakára csavard be, vagy használj göndörítőhabot.;)
2010. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fog jobban nőni a hajad, ha vágatsz belőle én sztem.


2naponta mosom a hajam, mert nagyon gyorsan zsírosodik.

4éven keresztül különböző hővédő kenceficéket és hővédő spray-kel bombáztam a hajam, hogy ezek megvédjék a hajvasalótól. Ezek megpuhítják a hajadat csak, de ugyanúgy törik a hajad!!!! Mellé még zsírosabb is.. már nem használok kb 2hónapja a hajamra semmit, csak hajhabot teszek rá szárítás előtt.

Kb 4hónapja jártam fodrásznál, előtte havonta jártam fodrászhoz, egyre fejjebb és fejjebb vágattattam a hajam, mert h "muszály"... De már hagyom, hagy nőjjön.

Biovanne-t szedek, az karbantartja, de csak egy kicsit! Ezek nem védenek ugye a hajvasalás által okozott hajproblémákra.. hogy a hajam törik, elszálkásodik, elvékonyodik a vége.

Remington teflon bevonatú, ionos, kerámialapos hajvasalóm van(elvileg nem töri annyira a hajat), ionos hajszárítóm van(mert hogy ez elvileg jobb, mint a hagyományos)


Te is szerezz be jobb minőségű hajvasalót! 6-é már kapsz belissimát pl.

De a Gama és a Remington a legjobbak!


Kb 1hónap és megyek fodrászhoz, de csak keveset vágatok.


Van a hajnak egy természetes védekezési képessége... majd kiheveri a hajad, hogy most még nem mész vágatni belőle.

2010. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi h írtatok.

Kb 1-2 centi lehet eltörve itt-ott, de sztem abban van igazság h ha el van törve azt le kell vágni, mivel a többi egészséges hajnak nem jó ez az éllapot.Végülis fodrászhoz ez miatt nem mennénk, a végéből én is tudok vágni.

2010. szept. 7. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!