Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel vágjam rövidebbre a...

Mivel vágjam rövidebbre a szőrt intim testrésznél?

Figyelt kérdés
Kicsit szőrösebb vagyok, de mégis zavar, ha ott megnő, viszont borotválni nem akarom. Mivel vágjam rövidebbre?
2015. júl. 22. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ollóval
2015. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Balta/fejsze, körfűrész?


Mondjuk a legkézenfekvőbbel: kisolló, ha nincs trimmelő kiegészítőd a borotvádhoz/ epilátorodhoz/ hajvágódhoz...

2015. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Viccesek vagytok. Akkor, hogy fel is fogjátok. Epilátor, vagy 0-ás hajvágóval jobb, Biztonsàosabb ?
2015. júl. 22. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a vicces az ollóban, én is azzal vágom rövidre.
2015. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én se értem, mi a vicces benne, mindig azt használom. Biztonságosabb sincs ennél.


De gondolom, IQ-huszár módjára nyomogatod a pirosat a segítő válaszokra.

2015. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam pontozni, mert nem sok értelme van. De akkor bocsi. A baltára gondoltam egyèbként, hogy "vicces". Amúgy ollóval, hogy lehet egyenletesen levágni mindenhol? Meg csak borostára akarom inkább.
2015. júl. 22. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Borostára minek? Hogy szúrjon?
2015. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az epilátor kihúzza. Azzal mégis hogyan vágnád rövidre?

Ha úgy gondoltad, hogy csak odatartod, akkor pedig tépi.


Nullás gép? Mitől jobb, mint a borotva. Gyakorlatilag ugyanaz a kettő.


Az ollóhoz csak minimális kézügyesség kell. És fix, hogy sehol se kapja be a bőröd, nem vág meg...

2015. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a 0-àsra, mert az nem is hosszú (nem bírom elviselni magamon, ha már egy hete nem borotválkozok) ès nem is pattog ki tőle, mint a borotvától. Ollóhoz szerintem meg nem hosszú.
2015. júl. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!