Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a ricinus...

Hogy kell használni a ricinus olajat?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem.Ti hogy használjátok?Mennyi ideig hagyjátok rajta a hajatokon?A válaszokat előre is köszönöm!:)

2014. júl. 18. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet magában felkenni, más olajjal vagy tojássárgájával keverni. 1 csepp rozmaring olajat is bele cseppenthetsz, ha van otthon. Utána tegyél rá egy zuhanysapit, és egy törölközőt, vagy sapit. Egyszóval legyen melegben, és ne kenjen össze semmit, de túl szoros se legyen azért a "turbánod". Zuhisapi hejett zacsi is jó. Én nem hagyom fent egész éjszakára, 1 óra a minimum, plusz ameddig birom, de 3-4 óránál tovább nem szoktam fent hagyni. Aztán 2 samponozással nekem szépen lejön.
2014. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm!:)
2014. júl. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!