Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S hogy kell használni a...

S. O. S hogy kell használni a ricinus olajat?

Figyelt kérdés

Száraz vagy vizes hajra teszitek?

Mennyi ideig hagyjátok rajta?

Mellette használhatok még mást is (az is olaj attól nem törik a haj ès könnyebb kifésülni)?

És hetente hányszor kell használni?

Haj végre vagy haj hagymákra kell?


Bocsi hogy ilyen sok kérdésem van! És köszi ha válaszoltok! :)


2014. márc. 16. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azok válaszoljanak akiknak bevált! Köszi! :) ;)
2014. márc. 16. 15:02
 2/7 A kérdező kommentje:
*akiknek.
2014. márc. 16. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Tobb 1000 ilyen kerdes van, olvasgass vissza!!

amugy szarazra kulonben, nem er semmit. 4-5 orara eleg, ha rajta hagyod, heti egy alkalommal. Az egesz hajadra tegyel, alaposan masszirozd bele, egyenletesen oszlasd el.

Alaposan mosd ki, kulonben nagyon zsiros lesz a fejed.

Szebb, fenyesebb, erosebb lesz tole a hajad.

2014. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem meg 1001x-re is mert így egyszerűbb meg én erre a kérdésekre vagyok kíváncsi és elég nehéz lenne megkeresni. Amúgy köszi a választ! :-) és nem lesz tőle nagyon zsíros a hajad? Valamiért nem merem a haj tövemre tenni....
2014. márc. 16. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, használtam hajnövesztésre és szempilladúsításra is.

Hajnövesztésre heti kétszer tettem fel, mindig hajmosás előtt lévő hajra, a ricinusolajat egy üvegtálban pár másodperc alatt fellangyosítottam mikróban, majd kevertem hozzá annyi balzsamot hogy hígabb krémesebb állagú legyen. Majd ezt csíkokban mintha hajat akarnék festeni felvittem a hajtöveimhez. Ami maradt a tálban az a hajvégeimen eloszlattam. Utána egy fürdősapit tettem a fejemre, hogy ne olajozzam össze a törülközőt, fújtam rá egy picit hajszárítóval (állítólag melegben jobban hat) majd rácsavartam egy törülközőt. És így két óra hosszat elvoltam majd kimostam. Ha nem überbrutál mennyiségben és nem naturan kened fel a ricinusolajat akkor vígan dalolva ki lehet mosni belőle samponnal. Nekem sose volt gondom vele - kivéve mikor naturan kentem fel argánolajjal megbolondítva - tanulj a hibámból alig akart kijönni :D

Rengeteg babahajam lett és nőtt is a hajam.


Szempilladúsításra úgy használtam hogy fültisztító pálcikát belemártottam a ricinusolajba és bekenegettem fele a szempilláimat. Csodálatosan sűrűek lettek a szempilláim és nagyok viszont ezt csak ritkán alkalmazom mert valahogy mindig elkezdik a kicsi pillák szúrni a szememet :S Ezt még valahogy meg kell oldanom :D


Sok sikert :)

2014. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokféle használata van. Mindenki másra esküszik, felesleges leírni, van aki magában használja, van akik mindenfélével keverve, van aki hidegen, van aki langyosan, van aki 20 percig, van aki órákig hagyja fent, stbstb.

Van akinek beválik, van akinek kihullik csomókban a haja tőle. Valószínűleg jobban jársz ha olajat nem kensz a hajtövekre, mert az árt nekik. Én csak ennyiben vagyok biztos.

2014. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

15:41 én most nem kevertem össze semmivel csak hajszárítóval melengettem amkor már a hajamin volt. Kétszer megmostam most jónak tűnik (most szárítom). Neked ilyenkor milyen lett.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

2014. márc. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!