Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a ricinus...

Hogy kell használni a ricinus olajat? Lehet hetente tobbszor is használni? Igaz hogy más olajjal is fel kell higítani?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fel kell, hanem fel lehet hígítani ha szeretnéd. Megkönnyíted a dolgodat vele, mert a ricinus elég sűrű, mással keverve hígabb lesz és nem is lesz annyira ragacsos, makacs a felkenésnél. 20-30 ml-t felmelegítesz langyosra, majd a fejbőrödre vagy a hajad hosszára teszed (vagy mindkettőre). Száraz hajra használd, hajmosás előtt.

Használhatod hetente többször is. Szerintem heti 2x bőven elég.

2x alaposan átmosod samponnal. Én használtam nagyon sokfélét, az összessel ki tudtam szedni.

2013. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt még kifelejtettem, hogy miután feltetted, tegyél rá zuhanysapkát + törölközőt, hogy melegen tartsd. Melegben jobban kifejti a hatását. 1-2 óra után lemoshatod, de van aki este felteszi, abban alszik, majd reggel lemossa.
2013. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem csinál rosszat ha egész éjjszaka a fejemen van?
2013. dec. 28. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, nekem ha 1 óránál többet volt a fejbőrömön, iszonyatosan hullani kezdett a hajam. Volt, hogy 250-300 szál is kihullott tőle :S Szóval én inkább a max 1 órát ajánlom.
2013. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
S ha higítani szeretném akkor milyen olajjal??
2013. dec. 29. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
étolaj, olívaolaj, kókuszolaj, argánolaj, mandulaolaj, lenmagolaj :)
2013. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés és az mind1 hogy milyen samponnal mosom le a hajamrol??
2013. dec. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!