Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajuak! Ti hogyan...

Göndör hajuak! Ti hogyan alszotok? Kiengedett hajjal?

Figyelt kérdés
Nekem hosszu göndör hajam van de az a problémám, hogy reggelre nem lesznek szepek a hullámok, tincsek, lelapulnak, ossze-vissza allnak. Mit tehetnek?

2014. júl. 3. 01:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2014. júl. 3. 22:56
 12/15 anonim ***** válasza:
hm, ez az összefogás jó ötlet, a kollégám is ezt mondta. bár én kibontott hajjal alszom, de kinyúlnak nekem is a hullámok.
2014. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nekem is teljesen szétmennek a hullámok. A kérdés kiírása óta azzal próbálkozom, hogy nagyon magasan a fejem tetején lazán kontyba kötöm és ha éjszaka nem esik ki a hajgumi, akkor reggel nagyon szépen megmarad!:) Eddig jól bevált:)
2014. júl. 15. 00:14
 14/15 Ich bin..... válasza:
Nálam nagyon változó :) ha este megmosom a hajam akkor rögtön beesek az ágyba és alszok , így nekem reggelre kocos de szép fürtjeim lesznek. Nyáron persze össze fogom mert szerintem ha nem tenném fognám az éjszaka közepén és levágnám. Ha össze kötöm egy laza lofarokba vagy egy magas sima konytba. Nagyon ritkán azt is szoktam csinálni hogy kifésülöm a hajam ( igaz akkor olyan leszek mint egy Oroszlány) nagy nehezen befonom és bevizesitem a hajam :)
2014. aug. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is göndör hajú vagyok.... Frissen mosva nekem is szép,kiengedett hajjal alszok.. De reggelre mint egy boszorka.. Össze-vissza áll.. Hiába zselézem,csak zsírosítja a hajam..... Vasalva gyönyörű,de a vasalás állítólag károsítja a hajat.. Szerintem kösd össze a hajad lefekvéskor,de ne nagyon erős coffba..
2015. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!