Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ha a pasitokkal...

Lányok! Ha a pasitokkal alszotok együtt, hogy oldjátok meg a hajgöndörítést?

Figyelt kérdés
Előtte is beteszitek a hajcsavarókat? Vagy milyen olyan hajgöndörítési technikát ismertek, amivel nem néztek ki hülyén? Mert én nem akarok hajcsavarókkal megjelenni előtte és nem is tudnánk úgy összebújva aludni, ha csavarókkal lenne tele a fejem... A zoknis meg a fonásos módszert próbáltam, de nem jött be, a hajpánt meg valamiért az én fejemen nem marad meg, mindig hátracsúszik.. Valami ötlet?

2013. szept. 9. 21:30
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
82%
Ez a hét vicce! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
2013. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem el kéne döntened:


Pasi, vagy hajgöndörítés.


Mert úgy tűnik, a kettő neked együtt már túl sok :D

2013. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
a pasim nem a göndörséget szereti a hajamban, hanem hogy tiszta, illatos és bele lehet túrni. észre sem veszi, hogy ha bacakodok vele órákat. ez a mi hülyeségünk, lányoké...
2013. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Mi ezen a vicces? Neked vagy nincs pasid, vagy téged nem zavar, ha csavarókkal a fejeden lát és hülyén nézel ki. Gondolom akkor lyukas, kinyúlt pizsiben is alszol mellette, nem? Esetleg szőrteleníteni is előtte szoktál? Hát marha igényes lehetsz...


De ha nem voltam elég világos akkor mégegyszer: nincs időm hajsütővel megcsinálni a hajam minden reggel, olyan hullámokat / göndörséget szeretnék amit este megcsinálok, reggel szétszedem és szép a hajam, indulhatok dolgozni. Nincs ezzel probléma amikor egyedül vagyok, de ha itt alszik nálam a pasim, akkor nem akarok előtte hajcsavarókkal mászkálni és szeretek hozzábújva aludni, amit a csavarókkal nem lehet.



Így már világos?

2013. szept. 9. 21:47
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
nekem eddig is világos volt, és még mindig az a véleményem (3-as)
2013. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló, miért kell ezen ennyit magyarázni és kisregényt írni?


Egy egyszerű kérdést tettem fel! Nem érdekel hogy a te pasid milyen hajat szeret, az én hajam természetes állapotában nem jó, mert hülyén hullámos, vagy kiegyenesíteni, vagy göndöríteni kell. Nem akarom hajvasalóval gyilkolni, mert így is festem és nem akarom tönkretenni, marad a göndörítés.


Normális válaszokat légyszi! :)

2013. szept. 9. 21:51
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor nem göndörítek..
2013. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

Összeköltöztök, és belehalsz az aggodalomba, ezt garantálom :D

Mellesleg nem attól lesz igénytelen valaki, hogy a "pasija" előtt szőrtelenít...Sőt, ha igénytelen lenne, eleve nem szőrtelenítene :D

2013. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező, már nem azért, de engem a párom látott már szőrteleníteni, illetve lyukas, kinyúlt pizsiben mutatkozom előtte, vagy az ő pólójában alszom ami nem nagy cucc, mert neki így is gyönyörű vagyok. Ja, és nem, nem vagyok igénytelen... :) És már ne is haragudj, elég felszínes lehet a kapcsolatotok...
2013. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

mú,én már szőrtelenítettem a pasim előtt, kinyúlt pizsiben is aludtam mellette, és ezt nézd: hallott kakálni is!!!!


csoda,hogy még nem vagyok csöves

2013. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!