Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ha a pasitokkal...

Lányok! Ha a pasitokkal alszotok együtt, hogy oldjátok meg a hajgöndörítést?

Figyelt kérdés
Előtte is beteszitek a hajcsavarókat? Vagy milyen olyan hajgöndörítési technikát ismertek, amivel nem néztek ki hülyén? Mert én nem akarok hajcsavarókkal megjelenni előtte és nem is tudnánk úgy összebújva aludni, ha csavarókkal lenne tele a fejem... A zoknis meg a fonásos módszert próbáltam, de nem jött be, a hajpánt meg valamiért az én fejemen nem marad meg, mindig hátracsúszik.. Valami ötlet?

2013. szept. 9. 21:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire nem tudsz elleni a hajgöndörítés nélkül,talán válaszd azt a pasi helyett :D

egyébként úgy is megpróbálhatod hohy először megtekered a hajad a tengelye körül,és kontyba teszed

2013. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
52%

Elég nagy szégyen, ha a párodat a PASIDnak hívod. Meg az is, hogy nem mersz előtte így megjelenni. Könyörgöm ez hajgöndörítés, nem pedig a tampont dugod fel az orra előtt. Én is fogom, azt' kizavarom a páromat, ha a fürdőben éppen hajat fésülök / vasalok / igazítok. Nehogy véletlenül meglássa, hogy igényes vagyok...


Amúgy, képzeld el, én olyan ősember vagyok, hogy pisilek is előtte! :O

2013. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Úristen... :)


Tudom hogy nagyon sok nő van, aki azt hiszi hogy ha már megszerzett valakit akkor onnantól kezdve vége, elengedheti magát, már nem kell küzdeni, nyugodtan lehet szőrteleníteni, kakilni a másik előtt, pukizni, böfögni, csúnya cuccokban mászkálni előtte... Ismerem ezt a szöveget hgy "engem a párom így is szeret"


Ez a ti dolgotok, nem fogom minősíteni.

Én abban hiszek a szeretetet, szerelmet nem lehet készpénznek venni. Mindennap tennünk kell a másik szeretéért, fontos hogy szépnek lásson, kívánatosnak.

A szerelmem előtt a legjobb oldalamat próbálom mutatni, mint ahogy ő is előttem... Ami nem azt jelenti hogy sminkben alszom, vagy hogy nem ismeri a gyengeségeimet vagy a rossz tulajdonságaimat.


De igenis figyelek arra hogy ne nézzek ki hülyén, slamposan, igénytelenül előtte, nem végzem úgy a nagydolgomat hogy hallja, nem szőrtelenítek előtte, stb.


Nekem fura ha valaki az utcán tipp-topp csaj, otthon meg így elhagyja magát, pont az számára legfontosabb emberf előtt.


Nem felszínes a kapcsolatom, de szerintem gondolkodj el kicsit kedves válaszoló, ha a fentiek alapján neked ez felszinességet jelent..... És akkor inkább nem is írok mást, nem célom bárkit sértegetni.


Kezdem feladni a reményt hogy normális válaszokat kapok a kérdésemre :)


Szóval: tud valaki más hajgöndörítési technikát a fonáson, hajpántos és zoknis megoldáson kívül?? Olyat, amihez nem kell hajcsavaró :)

2013. szept. 9. 22:51
 14/32 anonim ***** válasza:

11-es vagyok,és már írtam egy módszert:)

egyébként én is így gondolom,hogy valamit nem kell a párunk előtt csinálni,de mindig tökéletes sem lehetsz,mert az sem tetszik a pasiknak ha valaki mindig csak azzal van elfoglalva hogy tökéletesen nézzen ki

szőrtelenítéshez meg:engem is meglepett,de egyszer a barátom kifejezetten kérte hogy ő borotválhassa le nekem ott lent,szóval ne hidd hogy ez taszító mindenkinek

2013. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

"Elég nagy szégyen, ha a párodat a PASIDnak hívod. Meg az is, hogy nem mersz előtte így megjelenni."


Szerintem az a szégyen hogy előtte pisilsz... Vagy csak én származom rossz családból, de engem nem úgy neveltek hogy a másik előtt pisilünk, kakilunk... :D Húha... Nálatok nincs a fürdőszobán ajtó vagy mi? 1 mozdulatba kerül becsukni.


Nem mindegy neked, minek hívom a pasimat? Vagy talán ebből akarsz mély kapcsolati analízist végezni? Ez kezd átmenni trollkodásba.

2013. szept. 9. 23:03
 16/32 A kérdező kommentje:

11-es igen köszi a módszert, sajna valamiért nem jó a hajamon, nem lesz szép az eredmény már próbáltam. Lehet hogy rövid a hajam hozzá, kb mellig érő és sok, de vékonyszálú.

Ha direkt kéri és téged nem zavar az persze más téma, ez nyilván egyéni ízlés kérdése. De ha nem kéri, én magamtól biztos nem állnék neki mondjuk lábat borotválni előtte.

2013. szept. 9. 23:07
 17/32 anonim ***** válasza:
attól,hogy lát pisilni, még igenis teszek azért, hogy a kapcsolatunk továbbra is jól működjön, ezt kikérem magamnak. arról pedig nem tehetek, hogy neked még nem volt normális kapcsolatod.
2013. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem wc-znék meg szőrtelenítenék a barátom előtt, de az, hogy nem hullámos a hajad, szerintem nem gáz..az nem ápolatlan meg semmi, csak szimplán egyenes:D

Egyébként próbáld meg befonni.

2013. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan nagy tragédia, ha reggel nem göndör hajjal kelsz fel, kötve hiszem, hogy a barátodat zavarná.


Amúgy meg van hajgöndörítő ha jól tudom, reggel fel kelsz, begöndöríted azt csókolom.


20f

2013. szept. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Istenem milyen felszínes vagy -.-ˇˇ sajnálom szegény párod, hogy nem kapott normálisabbat.

Egyébként a kérdésre válaszolva, sehogy. Mikor vele alszok nem göndörítek, kész, nem tragédia és nem fogok belehalni. A mi kapcsolatunk igazi, tök mindegy neki, hogy göndör vagy egyenes a hajam, mindenhogy imád.

2013. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!