Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ha a pasitokkal...

Lányok! Ha a pasitokkal alszotok együtt, hogy oldjátok meg a hajgöndörítést?

Figyelt kérdés
Előtte is beteszitek a hajcsavarókat? Vagy milyen olyan hajgöndörítési technikát ismertek, amivel nem néztek ki hülyén? Mert én nem akarok hajcsavarókkal megjelenni előtte és nem is tudnánk úgy összebújva aludni, ha csavarókkal lenne tele a fejem... A zoknis meg a fonásos módszert próbáltam, de nem jött be, a hajpánt meg valamiért az én fejemen nem marad meg, mindig hátracsúszik.. Valami ötlet?

2013. szept. 9. 21:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Én így szoktam csinálni:

http://www.youtube.com/watch?v=i1iD759oruA


Van amikor csak egybe csavarom fel így a hajamat, van amikor három részbe. És nem lefekvés előtt órákkal, hanem közvetlen azelőtt, mielőtt már aludnánk. Reggel meg szétengedem egyből.

2013. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%

Feldobta a napomat ez a kérdés... :D Értem én..vannak helyzetek, amikor még nem feltétlenül szükséges egymás előtt így megnyílni, de lesz olyan, amikor nincs más lehetőséged.


Mi egy kislakásban élünk, és ugyan van ajtó, de minden hallatszik. Ha csak pisil azt is hallom, de ha kakil akkor azt végképp. Van ilyen..ettől még nem fogok eljárni az egyetemre valami használaton kívüli wc-be, mert nehogy már hallja a párom, hogy épp mit csinálok bent.


Volt olyan mikor sietnünk kellett és mivel csak egy fürdőszoba van, hát én sminkeltem, a párom pedig épp a nagydolgát végezte, mert nagyon kellett neki. Vagy épp fordítva, én ültem a wcn, ő pedig borotválkozott.


Vannak olyan helyzetek, amikor vagy megembereled magad és túlteszed magad a felfogásodon, vagy elkéstek onnan ahonnan nem kéne.


Hogy miképp oldom meg? Hát kócos hajjal ébredek és szánok ráe gy 15 percet reggel. Együtt élünk és nem fogok csavarókkal a fejemben aludni.


Ha valahova mégis kell, hogy így csináljam meg, akkor nincs belőle gond. Aznap nem bújunk össze, hanem alszunk, ő pedig lát engem a hülye csavarokkal.

Ha valakivel egy életet tervezel, akkor nem fogod tudni kikerülni mindezt egy egész életen át.


Szóval nem gáz, ha néha hajcsavarókkal alszol.. Máskor meg fogd fel a hajad, ahhoz nem kell csinálni semmit.

2013. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%

Amit te igénytelenségnek gondolsz, az a maximális bizalom.

Bár nem szőrtelenítek a párom előtt, de nem is zárom magamra a fürdőt, és nem tragégia, ha rámnyit. Nagyon fontosnak tartom, hogy mindig a legjobb formámat mutassam neki. Ha cikinek érzed a hajgöndörìtést, akkor ne tedd, másnap meg csinálj copfot, vagy kontyot. Azbis szép, és szexi. Sajnos a hőmentes hajgöndörìtésnek ez az átka, hogy mindenképp hülyén nézel ki, amíg ki nem bontod.

2013. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
52%
úristen ilyen hülye kérdést te jó ég... nagy az isten állat kertje!!!
2013. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Egy egyszerű kérdést tettem fel! Nem érdekel hogy a te pasid milyen hajat szeret"

nem azt kérdezted, hogy mi mit csinálunk? én erre válaszoltam

2013. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

21-es köszi ezt még nem ismertem, de kipróbálom ma. :)

Nagyon szép lett a videón a kislány haja.


A többieknek:


Azért mert ti így éltek még nem kéne ennyire felháborodni azon hogy nem mindenki ilyen..

Nekem igénytelenségnek számít az amit leírtatok, ennyi. Úgyse fogtok tudni meggyőzni arról hogy ez jó, szóval felesleges ez a trollkodás.


Nem vagyok felszínes, a doktorimra, meg a 3. nyelvvizsgámra készülök, persze amellett hogy dolgozom és fenntartom egyedül a lakásomat. Szerintem ezt elég kevesen mondhatják el magukról, úgyhogy ennyit erről.


Női Al Bundy - féléknek képzelem el az ilyen válaszolókat :D :D

Mellesleg laktam együtt évekig pasival, szóval tudom milyen együtt élni valakivel. De akkor se csináltam soha olyan dolgokat amiket leírtatok.

Van aki nem lyukas macinaciban, zsíros hajjal várja haza a párját, hogy aztán egy puki kíséretében leüljön mellé a kanapéra lábkörmöt vágni. Hihetetlen, mi? :D


25-ös, te nem a kérdésemre válaszoltál, mert adtál tippet a hajgöndörítésre, csak leírtad hogy minek az, a te párod egyenesen szeretei a hajad, blablabla. Ez nem válasz a kérdésemre, mivel nem azt kérdeztem hogy a te barátod hogy szereti a hajadat.


Részemről lezártam a témát, aki normálisan válaszolt annak köszi, a többieknek jár a negatív értékelés.

2013. szept. 11. 12:01
 27/32 anonim ***** válasza:

_"Nem vagyok felszínes, a doktorimra, meg a 3. nyelvvizsgámra készülök, persze amellett hogy dolgozom és fenntartom egyedül a lakásomat. Szerintem ezt elég kevesen mondhatják el magukról, úgyhogy ennyit erről. "


Aha, nem vagy felszínes :DDDDDDDD

2013. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Van aki nem lyukas macinaciban, zsíros hajjal várja haza a párját, hogy aztán egy puki kíséretében leüljön mellé a kanapéra lábkörmöt vágni. Hihetetlen, mi? :D "


És mégegyszer jelzem: attól, hogy valaki nem szégyenli magát a barátja jelenlétében, még nem lesz igénytelen.


Hihetetlen, hogy ennyi ésszel eljutottál a doktori küszöbéig.

2013. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
na,de lényegében én nem vitatkozni szeretnék veled,és szerintem a többiek sem. nekem nem probléma, hogy neked az egészséges kapcsolat határai mást jelentenek, csak arra akartam rávilágítani, hogy attól, hogy a "pasid" csavarókkal a fejedben lát, még nem fog igénytelennek tartani, sőt, inkább arra fog gondolni, hogy mennyit foglalkozol magaddal, és ez tök jó. ha meg annyira kényelmetlen neked ez a dolog, akkor az a legegyszerűbb, ha másnap készítesz magadnak egy kontyot, vagy összefogod a hajad, vagy egyenesen viseled. egy kis változatosság úgy sem árt. :)
2013. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sose kötöd össze a hajad? Mert ahhoz nem kell hogy göndör legyen, tök szép frizukat lehet csinálni ám, nem csak mindig lógatni :)
2013. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!