Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam az esküvőn?

Milyen legyen a hajam az esküvőn?

Figyelt kérdés
Szombaton nagybátyámék esküvőjére megyek. Mindenképpen kivasalva, kiengedve szeretném hordani majd a hajamat, csak félek hogy a ruhámhoz (piros pánt nélküli mell alatt húzott tér fölé érő ruha + fekete platform magassarkú) ez így nagyon egyszerű és elrontja az összhatást :/ Mit csináljak vele, hogy érdekesebb legyen? Valami szép eltűzés esetleg? Kontyot, befonni vagy ilyesmit nem szeretnék.

2013. aug. 26. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Göndörítsd be hajvasalóval :)
2013. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapból göndör a hajam, nem áll jól, gyűlölöm. írtam, hogy kis lesz vasalva.(=egyenes lesz) Nem érzem jól magam göndör hajjal.
2013. aug. 26. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen se legyen kivasalva a hajad, nem való esküvőre.


Én tavasszal megyek esküvőre, és ezek a hajak között fogom majd választani valamelyiket:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


bocsi ha sok a link :D

2013. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egy nagyobb tincs hajat előröl csatolj félre, úgy, hogy nem pont középről veszed, hanem teszem fel egy kicsit jobb oldalról. hajtsd át a bal oldalon, de nem az arcod mellé, hanem a fejed tetejére, átlósan. kicsit meg is tupírozhatod. vegyél egy szép díszes csatot, ami illik a ruhádhoz, ékszereidhez, de ne legyen nagyon nagy. tűzd le, hajlakk.


ez így érthető?

2013. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kivasalva, kiengedve fogod viselni a hajad, akkor már sokat nem tehetsz vele, csak annyit, hogy valami hajdíszt teszel bele, ami megy a ruhádhoz. Ez lehet rávasalható strasszkő, vagy egy díszes csat, egy virág például.

[link]

2013. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!