Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkem legyen az esküvőn?

Milyen sminkem legyen az esküvőn?

Figyelt kérdés
Én fogom kisérni a vőlegényt, és először egy arany ruhában leszek aztán pedig egy kék ruhában. Olyan smink érdekelne ami mind a kettőhöz illik. Szerintetek?
2012. júl. 9. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem mondani, hogy barna hajam van és kék szemem.
2012. júl. 9. 16:48
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem legyen füstös. az mindenkinek jól áll :))) és megy mindenhez! de ha kozmetikussal csináltatod szerintem kérd ki az ő véleményét is! :)
2012. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem is jó a füstös, de talán valami pasztelszínű is lehetne, akár rózsaszín, valami halvány, szerintem az nagyon szép, ja és persze a szemed szélére valami sötétebb! :)
2012. júl. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
jaj ne haragudj, nem láttam, hogy arany és kék ruhában leszel, akkor a rózsaszín kilőve :D de ettől függetlenül a pasztelnél maradok, márcsak azért is, mert nem élénk szín, úgyhogy elütni nem fog a ruhádtól!
2012. júl. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van. de a füstös szemet már láttam úgy készíteni is hogy sötétkékkel :)) persze majdnem fekete meg feketével is összesatírozzák. de a lényeg hogy a füstös télleg megy mindenhez. de akár egy natúr smink is ami alig sötétebb mint a bőröd, szépen kihúzva a szemed egykét szálas műszempilla a hatás érdekében. pirosító az arcodra és azt hiszem kész is :)
2012. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] ilyesmire gondoltam. [link] meg ilyesmire! ez a kettő. de az első előnyösebb lenne mert távolról nem hiszem hogy csillogó aranynak hat! vagy púderszerű szemhéjfestékkel készíts/készíttesd!
2012. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 laca55 válasza:

akkor tegyél fel egy kis iros rúszt, kék szemfestéket, de ne túl sokat, mert akkor nem lesz szép, de a piros rúzs helyett, tehetsz fel barnát, vagy barnásat, szempillaspirált, amivel igéző szemed lesz, és egy kis púder, amivel sima vagy simának tűnő arcod lesz. vagy kend be minden este testápolóval,hogy szép sima legyen. ha minden igaz, akkor terveztem neked spontán alapon egy szinte komplett sminket. és valami karika fülbevalót,

vagy egy fülbevalót, amin vannak karikák, vagy egy nagy karika.

2012. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én piros rúzst nem mernék ajánlani.. nagyon szép de ugyanennyire lehet ronda is ha valakinek sárgák a fogai. inkább valami rózsíszíneset tehetnél fel szerintem :)
2012. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!