Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mért ilyen a sminkem?

Szerintetek mért ilyen a sminkem?

Figyelt kérdés
alapozót használok (avon matt hatású alapozó) És rá szoktam kenni púdert.. és olyna az arcom mindha tiszta por lenne az egész... bent nem látszik de kint a nagyon pedig nem kenek rá csak egy nagyonkicsit...
2012. jún. 25. 14:51
 1/5 DDD97 ***** válasza:
ne tegyél púdert is rá! Szerintem az oka az lehet, hogy az arcunkon található "szőrökre" rátapad a púder, mint egy por..
2012. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akor meg kifényesedik.
2012. jún. 25. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem jó az a púder. próbáltad már más púderral vagy alapozóval? szerintem érdemes megpróbálni, púdert én is mindig használok, mert elég zsíros a bőröm. amúgy amikor felviszed a púdert és alapozót, középről kifelé (orr, homlok közepe) vidd fel, és így lesimulnak a szőrök és nem állítod fel őket. remélem érthető voltam... :-D
2012. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz púdert használsz.

Nekem van olyan púderem ami eléggé maszk hatású és van olyan ami meg meg se látszik.

Meg kell találni a neked megfelelőt.

Ha én nem kennék egy kis púdert magamra, csak alapozót, akkor én is fénylenék, így muszáj rákennem egy kicsit. De nem látszik szerencsére, megtaláltam az olyan púdereket, amitől nem lesz maszk hatású az arcom.

2012. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
alverdés púdert használj.
2012. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!