Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jó lett a mai...

Szerintetek jó lett a mai sminkem?

Figyelt kérdés

Nyárias sminket akartam,szerintetek öszejött? [link]


Itt az egész bejegyzés,ha kiváncsiak lennétek rá:) [link]


2012. jún. 5. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem túl színes, főleg hétköznapra, de ha illik az egyéniségedhez hord nyugodtan. Nem tudom csak a kamera miatt van-e, de kicsit mintha a pirosítót is túlzásba vitted volna.

Amúgy tetszik a rúzsod. :D

2012. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
jók a színek, viszont szerintem a sárgát kicsit eldolgozhattad volna úgy, hogy kicsit átmenetes legyen a szemzugnál és kevesebb. A pirosító sok és rosszul vitted fel. Szintén hiányzik a finom átmenet, egy csík lett, el kellene dolgozni jobban, én pl. a szemhéjra is szoktam tenni, de eleve nem ennyit és nem feltűnő!! A pirosítónak formálnia kell az arcot, nem a lázrózsa festése a lényeg. A száj okés, még egy kicsit narancsosabb is lehet a szem miatt.
2012. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 monster under yo bed ***** válasza:
56%

Szerintem is túl sok a pirosító, de ezt leszámítva tetszik. Egész nyárias is, mondjuk itt pont szar idő van... :D

Annak meg külön örülök, hogy nem egy 12-13 éves kislány próbál megint sminkes blogot írni.

2012. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köhi! Amúgy nem baj,hogy pl a felsőtestem mindig előtérben van,amikor fotózom magam? :$
2012. jún. 5. 14:37
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

szerintem bruta jó lett:D a pirosítót elszámítva:D

15/L

2012. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

hűűű nagyon komoly lett, nekem tetszik :)

pláne jól megy a szemedhez

21L

2012. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs nagy bajom a blogoddal - pedig nem vagyok oda a sminkes blogokért, szóval ez nagy bók tőlem :D - de a fotóidat nagyon nem szeretem. :S Jobb lenne, ha megkérnél valakit, hogy fotózzon, mert halszemoptika, előnytelen beállások, rossz pozíció, minden játszik. :D

És ezt a sminket se szeretem, engem a lábamon lévő véraláfutásra emlékeztet. xD Csukott szemmel amúgy tök jó, de nyitott szemmel nekem nagyon nem jön be.

2012. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
úristen, kajak majdnem leestem a székről :o egyáltalán nem tetszik, undorító.
2012. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nekem tetszik.)
2012. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Brutálisan kövér vagy, inkább mozogj sminkelés helyett, az többet segítene a külsődön, mert így csak egy tarkára színezett malackát látok, nem egy jó csajt.
2012. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!