Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek hány évesen lett meg az...

Kinek hány évesen lett meg az első piercingje?

Figyelt kérdés
És nagyon fájt? írjatok le nekem mindent :))

2012. máj. 21. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
köldök kb 18 évesen, intim piercing 19 évesen A köldökömbe jobban fájt... Azóta már csak a köldökömben van... A másikat nem díjjazták a szülésnél valamiért... Azóta nem rakattam vissza
2012. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

1. ez most komolyan? szerinted miért nem díjazták,atyaég! oda nem való semmilyen vaskarika, nem csak az anya de a gyerek is megsérülhet,

oda szerintem még az éretlenek tetetnek.....lol

2012. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen orrpiercing.16 évesen köldök piercing,17 évesen ajak piercing->orrpiercing ki,majd 18 évesen nyelv piercing!

Ennél több már nem kell:)

Ebből a nyelv és a köldök fájt nagyon !

2012. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oda tényleg nem nagyon érdemes :/ vigyázni kell vele nagyon...
2012. máj. 21. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem csiklóban volt hanem ilyen... [link]


okosok először kérdezzenek ne ugassanak... nemvaskarika hanem ugyanolyan mint amit köldökbe tesznek... Miben hátráltathatja az orvost? Vagy a gyereket? :) való oda is ékszer ha valakinek tetszik.. egy kérdésre válaszoltam...

2012. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
szerinted a szexuális életben 1-1 ilyen pici meglepetés mit jelent a páromnak... Arról nem beszélve hogy nem találkoztam olyan férfival (akivel együtt voltam) aki nem őrült volna meg érte... És hagy ne mondjam el (szerintem még tizenévesek vagytok), hogy mennyire feldobja őket is a látvány... Nem az éretlenek tetetik csak be... rengeteg nőnek van aki elég bátor hozzá!
2012. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fuj nem szép ,legalábbis női szemmel , orvosoknak meg jóhogy nem tetszik, oda nem való ilyen szerintem.
2012. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igaza van...Mindenkinek saját döntése ki hova rakatja am abba lehet valami, hogy a pasikat feldobja :))
2012. máj. 22. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:

25 évesen, helix és tragus. A helix fájt egy picikét, a tragus nem fájt kimondottan, inkább csak kellemetlen volt.

Más piercingekről nem tudok nyilatkozni, de ez a kettő sima ügy. :)

2012. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Biztos jól néznek ki :P köszi a választ :)
2012. máj. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!