Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jó lett a mai...

Szerintetek jó lett a mai sminkem?

Figyelt kérdés

Nyárias sminket akartam,szerintetek öszejött? [link]


Itt az egész bejegyzés,ha kiváncsiak lennétek rá:) [link]


2012. jún. 5. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Megnéztem a blogodon a többi alkotásodat is és nagyon tetszenek, jó látni ilyen extrém sminkeket.
2012. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem ez túl színes és nekem a sárga nem jön be egyáltalán.


28/N

2012. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó,de a sárga kicsit sok a szemzugban,és az alsó szemhélynál valahogy nincs szépen eldolgozva,de ezt lehet hogy csak a kép miatt látom így. én valami világosabb pirosítót raktam volna fel. de a lényeg hogy neked tetsszen! :)


*

2012. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy dagi vagy, és lufi az arcod, és egyszerűen nem állnak neked jól ezek a tarka sminkek.
2012. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap ez sok. Amúgy építő jellegű kritikaként mondom, fogyni kéne, az egészséged érdekében is!
2012. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nagyon szép a szemed! a szemöldököd tökéletesen el van találva, a szempillád is jól kiemeli a szemedet, a pirosító viszont túl erős, jobb lett volna kicsit halványabb, cukorkás rózsaszínt felvinni.
2012. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sok lett a pirosító, de a szemhélyfesték színei nagyon szépek, viszint az alsó szempilláknál szerintem kicsit véknyabban kellett volna felraknod. Egyébként tetszik :)
2012. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem alapvetően tetszik a sminked úgy ahogy van. Szeretem a szép, élénk színeket és a Sleek paletták valami eszméletlen szépek.:) A pirosító picit sok, de lehet, hogy a fényviszonyok miatt. Szerintem jobb lett volna egy barackosabb árnyalat és ahhoz passzoló rúzs.

Ami pedig a külsődet illeti nekem szimpatikus, hogy így is felvállalod magad és nem csak a szemeidet fotózod. Kicsit sok blog van már 12-14 éves,40-kg-s fruskákról.:)

Az előttem szólóknak pedig csak annyit, hogy a hölgy a sminket kérte véleményezni nem a külsejét. Biztos vagyok benne, hogy ő is tisztában van az adottságaival és majd változtat rajta ha ő úgy látja jónak.:)

2012. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Zsanci8 válasza:
80%

Először is azzal kezdeném, hogy a blog az enyém és nem a kedves kérdezőé... De ezúton is köszönöm neki az ingyen reklámot. A kérdés miértjét nem értem, ha szarnak tartja a munkámat, akkor miért olvassa a blogomat, ha viszont tetszik neki, akkor vegyen példát és csinálja utánam, De ez már BETEGSÉG, ha azt hiszi, hogy ő én vagyok.... Ha viszont lejáratni akart, nem annyira jött össze. Oké volt egy-két nem túl kedves válasz is, de nem az volt többségben hálisten...

A kommentelőknek köszönöm a kedves szavakat! :)

Akik bunkó hozzászólást írtak, azoknak meg üzenem, hogy én legalább felvállalom magam, annak ellenére, hogy hogy nézek ki. Nem lehet mindenki 40-50 kilós. Tudom, hogy fogyni kéne, de ez van... Majd ha én úgy érzem, hogy gáz, akkor megteszem, de nem miattuk, hanem magam miatt.

A "kedves másik énemnek" a következő kérdésére, (nem emlékszem pontosan mit is kérdezett) hogy "nem-e gáz az, hogy a felsőtestem van előtérbe" (valami ilyesmi volt).

A válaszom: nem fogok garbót húzni, azért mert vannak melleim és rejtegetni sem fogom őket. Próbálok nem úgy fényképezni, hogy az legyen a legfeltűnőbb, de nem tudom lecsatolni őket....

Remélem észreveszi magát a skizofrén illető :D

Köszi, hogy elolvastátok, és várlak szeretettel továbbra is a blogomra Benneteket (akiknek tetszett, amit csinálok)

Szép estét :*

2012. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem bantasbol, de nekem egybok az szurta a szemem, hogy nen rovid a pc-d szara?:/ Anno nekem is volt es vagy hosszu vokt vagy rovid..de a rovid miatt volt h begyulladt, mert szoritotta.

Am ne torodj azokkal akik arc nelkul osztjak az eszt. Lenyeg, hogy el tudd fogadni magadat. A pirosito azonban valoban sok ennel a sminknel.:) A smink nekem tti furan allna...egyszerubb smink hive vagyok..mar csak azert is, mert nem vagyok vmi ugyes.:)

Igy tovabb..:)

Aki meg feltette ams nevebe...hat jo nagy csicska lehetsz.:)

2012. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!