Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség! Sárga lett a körmöm...

Segítség! Sárga lett a körmöm a lakkozás miatt. El lehet-e ezt valahogy tüntetni, vagy meg kell várni, hogy lenőjön? Addig viszont muszáj lenne festeni, mert ronda. Ördögi kör?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos nagyon jó márkájú körömlakkal festettem hetek óta különböző színekre. Más márkával ez nem fordult még elő.

2012. máj. 17. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

először is nem ártana tudni, hogy mi ez bizonyos jó márkáju lakk, mert így nem tudunk segíteni, sárgult.


mennyi ideje van ez a sárgulás, kb mennyi ideje használdo ezt a márkát, melyik színnél fordult elő elsőre, stb.

2012. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

erre való az alaplakk.

elvileg csak a sötétebb, pigmentáltabb színek színezik el magát a körmöt is, de bevallom én ezt még csak hallottam, pedig 4-5 éve festem a körmömet és szinte mindig erős piros, de sosem okozott elszíneződést úgy sem, hogy nem használtam alá alaplakkot


21L

2012. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, pontosítanom kell, mert közben használtam egyszer Cutique körömbőr-eltávolító folyadékot is, ami szintén jó márka, szaküzletben vettem. Lehet, hogy az okozta? Ettől sem lenne szabad besárgulnia.


Amúgy hetek óta opi-val lakkozom a körmöm. A francia manikűrt, a pirosat és a rózsaszínt váltogatom. Alaplakknak és fedőlakknak pedig az Akzent Direct termékét használom.


Meg lehet-e szüntetni a sárgaságot?

2012. máj. 17. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer régebben valahol az hallottam, hogy citromlébe kell áztatni a körmöket, az megszünteti az elszíneződést. De még nem próbáltam, szóval tapasztalatom nekem sincs ezzel kapcsolatban...
2012. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!