Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi az a hossz, aminél...

Nektek mi az a hossz, aminél tovább nem nő a hajatok?

Figyelt kérdés

Persze én is olvastam, hogy alapból nagyjából mindenkinek meg tudna nőni derékig, de kíváncsi vagyok nektek meddig érőnél nem nő tovább. Lehet az oka genetikai vagy nem megfelelő ápolás miatt, mindegyikre kíváncsi vagyok :)

pl csak vállig ér mert nem tudok leszokni a vasalásról vagy csak derékig nő meg utána elvékonyodik stb... :)

Köszi a válaszokat előre is.



2014. febr. 7. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még nem tudtam kipróbálni Most fenékig ér, de volt már combközépig érő hajam is. Még soha nem volt, hogy ne nőtt volna tovább vagy a végével gond lett volna.
2014. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hú mennyi embernek van ilyen hosszú haja.:O Küldjön már képet, aki megmutatná:)
2014. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg ilyen a hajam, remélem lesz még ettől sokkal hosszabb is.


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2014. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fenékig érő volt a leghosszabb, még nőtt volna bőven, de levágattam, mert alapból is sok hajam van, és nyáron valami borzadály volt. Tavaly nyáron vágattam le, de november közepére már hátközépig ért. Most vállig ér, és imádom *-*
2014. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!