Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljátok h ilyen...

Hogy csináljátok h ilyen fényes a hajatok?

Figyelt kérdés

Én igyekszek minél kevesebb vegyszert használni.csak sampont használok,balzsamot nem is,csak ricinus és olivaolajat. mégis száraz a hajam.

[link]

[link] -nekem ilyen



2014. febr. 5. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

1.photoshop

2.a zsírtól fényes

2014. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a kókuszolajat ajánlom, gyönyörű fényt ad a hajnak és könnyebb kimosni mint a ricinust. Hajmosás előtt 1 órára egész hajhosszat bekenem (+én a fejbőrbe is masszírozok), törölközőbe csavarom aztán megmosom.
2014. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem használok semmit az egész hajamra, csak a sampont ugye, meg a végére rakok balzsamot, mégis nagyon fényes..szerintem ez hajfüggő is.

A 2. képen egyébként szerintem nem is fényes a haja:D

2014. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen a 2.képet azért raktam ki h olyan az enyém is.Hiába mosom gyógynövényessel,mégis száraz. Gondoltam hátha vmi hajlakkot használtok,amitől így ragyog.
2014. febr. 6. 07:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első fotoshop, ahogy már írták, bár van, akinek tényleg nagyon szépen fénylik a haja.


Ha nem fényes a haj, akkor az azt jelenti, hogy sérült a felszín. Nem csak a vegyszerek okozhatják a károsodást, hanem a forró levegővel történő ill. helytelen hajszárítás, vagy a vasalás-sütés is. Na meg a sok hajlakk, vagy egyéb kencék, amik mattítanak.


Nekem szőkített a hajam, de fényes lesz, ha így mosok hajat: előző este ricinusolajjal bekenem, azzal alszom, mert másnap reggel mosom meg. Másik változat: mosás előtt egy óráig Kallos hajpakolást teszek rá, dunsztkötéssel.

2014. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem eredetileg is hasonlóan fényes a hajam. Head & shoulderst használok, felhígítom vízzel és kétszer mosom meg vele a hajam. Szerdánként balzsamot rakok rá, vasárnaponként hajpakolást. Sohasem használok hajszárítót! 4 óra alatt megszárad kb. utána disznósörtés hajkefével fésülöm ki alaposan. A termékeket mindig váltogatom, hogy ne szokja meg a hajam. 3 napig szép fényes és nem zsíros.
2014. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem alapból így fénylik a hajam Szerintem nincs ebben titok, szimplán egészséges a hajam (jó tudom, hogy ez ma már ritka).
2014. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Vegyél ilyet!! Mióta használom sokkal puhább és fényesebb a hajam, és sokáig kitart még ha kicsi is a tubus.

2014. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!