Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hány naponta mostok hajat,...

Ti hány naponta mostok hajat, és mivel ápoljátok? Ezek fényében milyen állapotban van a hajatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta mosom, sima korpásodás elleni Head&Shoulders-szel. Régebben kibírt 3-4 napot simán, de mióta nagyvárosba költöztem, jobban koszolódik. Jól néz ki, fényes, sima, és gyorsan nő.
2014. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Amíg Pesten laktam 4-5 naponta bőven elég volt. sima Wu2 néha ricinus olaj, és csalán öblítés.

Most egy ideje kint lakom Németországban, itt a víz ahol vagyunk szörnyűséges, csak fürdésre jó, inni nem isszuk meg, nem is főzünk vele. Legszívesebben naponta mosnám, olyan zsíros a hajam. Érdekes, inkább száraz volt mindig is. Most is Wu2(hozni kell, itt nincs ilyen), néha Glis Kur balzsam a végére. Olyan 3 naponta mosom. De a Pesti vízzel szépen kezelhető volt.

2014. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 5-6 naponta, Sunfleur 5 gyógynövényes hajhullás elleni samponnal, érdekes, de a korpásodásomat szépen megszüntette. Használok még Wella regeneráló hajbalzsamot, a fodrászom ajánlotta, mert eléggé sprőd a hajam, nagyon szeretem azt is. Szoktam rá tenni Avonos hajvégápolót, jó olajos, az is segít rajta. Egyébként bármit csinálok vele, fakó és fénytelen marad, nagyon száraz, és sajnos törik a vége. De legalább gyorsan nő, formázható, lehet belőle frizurákat készíteni.
2014. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-4 naponta mosom head&shouldersel. Még vizesen elseve balzsamot fújok rá, ezt nem kell kiöblíteni. Miután megszárítottam egy nagyon pici Avon hajfényt fújok csak a végekre. Most lett levágatva és ezáltal jelen állapotban nagyon is egészsèges a hajam. Amíg hosszú volt, töredezett, csúnya volt.
2014. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4-5 naponta mosom, valami egyszerű kímélő samponnal. Néha teszek fel hajpakolást, de nem mindig, ezt is megelőzés céljából.

Derékig érő, dús, extra egészséges hajam van. Főleg mióta nem kenek rá mindent :)

2014. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gliss Kur sampont használok (Liquid Silk vagy Ultimate Repair), Gliss Kur hajpakolást (Ultimate Repair), hővédőt (L´oreal Hot Straight), és kifésüléskönnyítőt (Gliss Kur).

Derékig érő, kicsit száraz, de szép fényes, szőke hajam van.

2-3 naponta mosom.


20l

2014. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kb 5 naponta (bár ma mostam hajat, 8 naposan, de ez nagyon kivételes eset, azért volt, mert eddig betegeskedtem), a sampont váltogatom (tudom, hogy nem kellene), jelenleg johnson's baby samponnal mosom (ehhez sokat visszatérek, mert állítólag a babáknak készülő termékekben kevesebb a veszélyes anyag).

Néha rakok rá Avon-os argánolajat, de általában nem csinálok vele semmi különöset.

Hosszú (derék és csípő között), dús (nagyon), hullámos-göndör hajam van, elég puha, bár a végeiből már kellene egy kicsit vágatni.

2014. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Garnier sárgabarackos samponnal mosom,hozzávaló balzsamot használok,avonos hajvégápolót,hetente egyszer ricinust.2 naponta mosom,hátközépig ér,szép fényes de a vége nagyon törik :(
2014. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Loreal tukörfény samponnal mosom, hozzá loreal argánolajos balzsamot használok. néha teszek swiss o par hajpakolást rá. szoktam még kenni gliss kur hajvégápolóval, meg loreal selyemfényolajjal. ha kivasalom lee stafford hővédőt használok. fekete, hátközépig érő, szép. kb hetente mosom.
2014. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most 2-3 naponta kell sajnos mosnom, mert hamar zsírosodik, de amúgy 3-4 naponta szoktam. Gyakorlatilag évek óta ugyanazokat a dolgokat használom rá. 3 mosáshoz szulfátmentes babasampont használok általában (Dulgon kids sárgát, vagy Babylove-ot), majd egy mosáshoz szulfátosat (Balea vagy Nivea Diamond Gloss). Balzsamból a Wella Repairt használom, szerintem messze a legjobb az összes drogériásból. Mindig hagyom magától megszáradni a hajam, utána befújom Pantene Agua Light balzsam sprayvel, később meg szérumot használok rá (Gliss kur vagy Balea).

Havonta-2 havonta vágom a végét, most nagyon nő, simán leszedek 2-3 centit havonta és nem lesz rövidebb hosszú távon. Fenék alá ér, teljesen egészséges és nagyon fényes (mondjuk azért is, mert sötét, szinte fekete), sokáig kellene keresgetnem, hogy egy töredezett szálat találjak. Kerülök minden károsítót, festést, hőt, formázókat, és szinte mindig kontyban hordom.

2014. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!