Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves nők, lányok, asszonyok!...

Kedves nők, lányok, asszonyok! Ti hogy csináljátok, hogy sokáig szép, dús marad a hajatok? Ha szedtek valamit rá, mit szoktatok?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!! 23/F
2010. jan. 17. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A dús és szép haj leginkább genetika,nem mindenkinek adatik meg. Persze vannak samponok,habok,lakkok amikkel fel lehet kicsit turbózni,de nem hosszú hatásúak, a hajhagymák számt nem növeli.Egy vékonyszálú hajból sosem lesz oroszlánsörény. Vannak különféle hajápoló vitamonok is (revalid),én eddig nem igazán próbáltam,szerencsére pont megfelelő mennyiségű,dússágú,csillogó hajam van. Nem használok semmi különöset rá,mégcsak balzsamot sem,sok vizet iszom,meg sok zöldséget,gyümölcsöt fogyasztok,talán ezektől is egészséges.
2010. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!! A sok víz, és zöldség az nálam is megvan, és elvileg a genetika is, nekem is hosszú hajam van, de szeretném, ha dúsabb, sűrűbb lenne... sokáig volt nagyon hosszú, azt hiszem...:s... Köszönöm a választ!!
2010. jan. 17. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:

szia:)

vannak olyan samponok, balzsamok, amelyek kifejezetten arra valók, hogy dúsítsák a hajat:) én néha pakolást is szoktam használni, mert puhább lesz a haj tőle, ebből viszont a fejbőrre nem szabad kenni, mert hamar zsírosodik:)

vagy ha még dúsabb hajat szeretnél, vannak hajhabok is erre a célra:)

:-)

2010. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-sok nyers zöldség,gyümölcs,folyadék


-Himalaya herbals termékek (Douglas parfümériában kaphatók,csak növények vannak benne,hajerősítő,hajhullásgátló,hajnövekedést segítő, 1500 ft körül)


-DMben kapható ,Haar vital komplex" nevezetű cinktartalmú tabletta,nem drága,2 hónapra elég egy doboz,én fél éve szedem és szép lett tőle a hajam,gyorsabban is nő

2010. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú, ez tök jó!! Köszönöm szépen!!
2010. jan. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!