Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi az a hossz, aminél...

Nektek mi az a hossz, aminél tovább nem nő a hajatok?

Figyelt kérdés

Persze én is olvastam, hogy alapból nagyjából mindenkinek meg tudna nőni derékig, de kíváncsi vagyok nektek meddig érőnél nem nő tovább. Lehet az oka genetikai vagy nem megfelelő ápolás miatt, mindegyikre kíváncsi vagyok :)

pl csak vállig ér mert nem tudok leszokni a vasalásról vagy csak derékig nő meg utána elvékonyodik stb... :)

Köszi a válaszokat előre is.



2014. febr. 7. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam közepénél tovább nem nő meg. Szerintem annyira elvékonyodik a vége addigra, hogy egyszerűen letörik. Már rég feladtam azt az álmom, hogy fenékig érő hajam legyen, inkább vágatom rendszeresen a végét, mert nem szép, amikor tiszta roncs.
2014. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem is hátközépnél már vékony nagyon most kilccsontomig levágatram újra növesztem sok hajápoló terméket használok és vitamint hajkapszula és szérum
2014. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem mindig nőtt.. csípőig ért, amikor a leghosszabb volt, de utána visszavágattam.
2014. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem hátközépnél tovább még nem nőtt, és kicsit vékony volt már a vége (de nem törekedett). Remélem fog majd tovább nőni, mert szeretnék hátközép és derék között érő hajat, bár most csak váll alá ér kicsivel.
2014. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a leghosszabb eddig fenék alá ért, nem volt elvékonyodva és nagyon egészséges is volt, tovább is nőtt volna, de levágattam tarkóig :D aztán újra növesztettem ugyanolyanra és újra lenyírtam :D ....most megint növesztem :D

21/L

2014. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy nem nő a haj, max letörni tud a vége
2014. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A leghosszabb majdnem térdig érő volt, még akkor is nőtt, pedig mindig vágtam. Szerintem vádliig simán meg tudott volna nőni.
2014. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem combközépig volt a leghosszabb.

Most derék és csípő között van. Még tudna nőni szerintem, de már lassan kellene vágatnom belőle.

2014. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Nekem már fenék alá is ért a hajam. sokszor lelett vágatva mellközépig egy évre rá meg derékig ért . mióta visszont festettem és vasaltam 2éve semmit se nő. váll alattig ér. ha nemtudnám ak azt hinném nemis tud tovább nöni nekem. ha hajat növesztesz mindenképp a végét ápold. nehogy letörjön amennyit nő, és ugy olyan mintha nemis nőne. sok nő hiszi h nem nő a haja, miközbe ami a hajtönél kinő az a végénël letörik.
2014. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem térd fölé ért a leghosszabb, utána levágattam vállig. Utána megnőtt combközépig, azt levágattam állig és most újra növesztem. Havi 2 centit nő, van hogy többet, vastag, pedig festem. Szerintem akármeddig nőne ha hagynám.
2014. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!