Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Mit csináljak a...

Segítség! Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
A hajam egy katasztrófa. Szöszös, száll mindenfelé és egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. Mit tudnék csinálni, hogy könnyebben kezelhető legyen és még tartása is legyen, szóval ne lapos legyen az egész?
2013. dec. 11. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
válts sampont,próbáld ki hogy neked melyik a legjobb,a laposságra pedig használj hajhabot,illetve lehet kapni kimondottan lelapuló hajra való samponokat/balzsamokat is
2013. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használj hajpakolást, hajbalzsamot, hajvégápolót.
2013. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia ha lelapul a hajad az attól is lehet h ilyen fazonra van vágva vagy a súlya miatt lapul le vagy nem neked való sampont balzsamot használsz. Én a helyedbe vágatnák a hajamból és kipróbálnék más terméket.

Egy fodrász tanuló :)

2013. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Head and Shoulders volumennövelő samponom van jelenleg. A vágásra gondoltam, csak jelenleg nem tudok fodrászhoz menni.

Ja, és a másik problémám pedig, hogy hajmosás után, és másnap (hajmosás utáni másnap) fel van töltődve. Ezzel mit lehet csinálni?

2013. dec. 12. 21:45
 5/8 anonim válasza:

Értem. Én hajvég ápolót szoktam használni de van olyan ismerősöm aki waxot és akkor nem száll a haj viszont néhany napig bírja ki mert utánna úgy néz ki mintha zsíros lenne .

Fodrász tanuló :)

2013. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A waxot abszolút nem bírja a hajam, összeragad tőle és csapzottnak tűnik
2013. dec. 13. 20:03
 7/8 anonim válasza:

Aha. Akkor hajvégápolót vagy ha az se válik be akkor nem tudsz nagyon mit csinálni .

Egy fodrásztanuló :)

2013. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor kipróbálom azt. Köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. dec. 14. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!