Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
mostanában nagyon gyorsan zsírosodik, megmostam vasárnap de már most olyan zsíros. egész nyáron elég volt egyszer mosnom, és akkor se azért mostam meg mert zsíros volt hanem mert a sok izzadástól nem volt kellemes illata. most itthon voltam 2 hónapot, hetente ugyanúgy egyszer mostam a hajam mégis bezsírosodik szinte már másnapra, nagyon kiakaszt főleg hogy estére járok suliba és nagyon csúnyán néz ki. nem akarom 2 naponta mosni, mert nem tezs jót. syoss sampont használok
2013. nov. 12. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én headandshoulders-t használtam, mert barátomnak az a máániája hogy az jó sampon és zsírosodott rendesen a hajam tőle, nekem valahogy nem jött be.


Aztán vettem egy nagy flakon WU2-t, ilyet

[link]

Most sokkal tovább bírja a hajam, de csak 1 hónap után lett jobb, tehát első néhány mosásnál még nem vettem észre változást.


Aztán az is lehet hogy nem a sampontól, hát nem tudom. Lehet hogy a táplálkozástól is függ, vagy kitudja mitől.

2013. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából váltottam syoss sampont, lehet az a baj? mert egy másik fajtát használtam. sajnos nekem emellett rendesen korpásodik is, nem tudom melyik a rosszabb. az egyiktől nem korpás a másiktól meg nem zsíros. de akkor felcserélődik
2013. nov. 12. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy otthon voltál akkor jobban, lehet hogy más életvitelt folytatsz, nem szmogosabb, füstösebb a levegő?
2013. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!