Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetek ennyire idétlen...

Hogy lehetek ennyire idétlen és szerencsétlen? Mit kezdjek így a hajammal?! Segít valaki? Bár rajtam már aligha lehet) :

Figyelt kérdés

Hátközépig érő hajam van, szép egyenes, és tépettre van vágva.Azon kívül,hogy kibontva vagy copfban hordanám nem tudok mást mit kezdeni vele. Megőrülök, lassan az őrületbe kerget, hogy akármit próbálok vele csinálni, semmi nem áll jól, nem áll meg a hajam úgy.

Ha befonom rögtön kiállnak a szálak,mivel ugye tépettre van vágva, pláne magamnak nagyon nehezen sikerül befonni.

Ezer videót néztem a neten, könnyebbnél könnyebb frizurákkal, egyiket sem tudom megcsinálni! :((

Még azt a sima zoknis kontyot sem [link] vettem hozzá direkt olyan nagy szivacsot, de egyszerűen nem tudom rátekerni a hajam. Kiállnak a szálak belőle, nem tapad szorosan oda a hajam, a végeredmény olyan mint egy löttyedt pelus.

Semmit nem tudok kezdeni a hajammal. Ügyetlen vagyok, vagy nem tudom, de nagyon idegesít!

Mit tanácsoltok egy ilyen szerencsétlen lánynak?:(


2013. nov. 4. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
túrd le kopaszra
2013. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem szép hajad lehet :) szar ha valaki nem tud csinálni magának hajat, hidd el ha itt lennél, én tuti nekiállnék:) imádok hajakat csinálni :D az ha kicsit szanaszét van kiáll egykét szál, az nem gáz, sőt még lehet szexi is :D a fiúk se szeretik szerintem a túl rendezett hajat, az nembaj ha nem tökéletes, attól még lehet szép, és szerintem neked kiengedve tök jó lehet :) küldesz képet a hajadról? :D
2013. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, de kicsit később, ha még leszel. :)
2013. nov. 4. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. Másképp nem fog menni. Nekem így sikerült.
2013. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!