Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen az arcbőrömmel?

Figyelt kérdés

Mint anyuka szeretném kérdezni a többi anyukától, hogy csak én vagyok ilyen ragyásképű? Alapozó, púder nélkül nem is megyek sehova. 30 évesen úgy nézek ki, mint egy tini, pedig azt gondoltam, hogy majd felnőttként, ha már gyerekem is lesz, nem lesz csúnya a bőröm. De én annyit kínlódok vele. Pakolások, krémek, hámlasztók...

Amíg terhes voltam, aztán 1,5 évig szoptattam szép volt az arcom, de mióta abbahagyta a szopit, újra ragyásodtam. Van még valaki rajtam kívül ilyen szerencsétlen? Mert én minden anyukán, akivel találkozom, azt látom, hogy semmi smink, szép bőr.


2012. nov. 2. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagyunk még páran sajnos....:(

Tipp: kezdj el fogamzásgátlót szedni, vagy ha nem akarsz/lehet van a garnier pure termékcsaládban egy tonik, direkt pattanásos bőrre. Na, az ha nem is tud rögtön csodákat művelni, de tény, h lecsökkenti a pattanások számát és a meglévőek is gyorsabban gyógyulnak.

2012. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szintén zenész.

A halántékomról hetek óta nem múlik, ahogy az állam bal oldaláról sem. Kijön félig, aztán visszamegy félig és vörös izék maradnak az arcomon. Ha ezeket a fél bigyókat nyomkodom, csak rosszabb lesz. Vettem rá kencét, amitől sokkal jobban jönnek ki a pattanásaim, de általában ezek is csak félig. Fogalmam sincs mit kezdjek velük. :(

2012. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus tud segíteni!
2012. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. A terhességen elején reménykedtem hogy elmúlnak a ragyáim de hónapról hónapra rosszabb lett. Szülés után elmúltak, de csak 2 hétre. Azóta megint előjöttek és egyre rosszabbak :( 6 hetes lesz a kislányom és nem tudom mit csináljak az arcommal. Már párom is szólt érte hogy nem e tudok tenni valamit ellene. Kipróbáltam már elég sok mindent rá.
2012. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csatlakoznék a táborhoz:D Szedtem fogamzásgátlót is de még csúnyább lett,mindennap találok egy kis meglepit a pofimon.Előtte teljesen tiszta volt,lehet el kéne mennem akkor egy kozmetikushoz??Ja lehet:D
2012. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! :)


Merre laksz? Én azt hiszem, hogy tudok neked segíteni, mert végzek egy bőr- és szépségápolási tréninget, amin nagyon jó márkát használunk, de sima boltban nem lehet kapni ezeket a termékeket. Környezetbarát anyagokból állnak, és koncentrátumok, vagyis kevés kell belőlük és sokáig kitartanak. Emiatt sokkal jobb minőséghez olcsóbban lehet hozzájutni.

Már a 29 éves barátom (párom) is használja kb. 2 hónapja az enyémet, és eddig 24-nek nézték, most már 20-nak. :D Tiszta vicces. És olyan puhi az arca! (*U*) Szóval...érted. :D


Nekem is nagyon sokat javult tőle a bőröm. Az volt a heppem, hogy folyton nyomkodtam az arcom itthon. (Igen, ez egy rossz szokás. :D) És a végén szörnyebben néztem ki, mint előtte. Szóval előtte kb. semmi gáz nem volt, de olyan dolgokat látok néha az arcomon, amit más észre sem vesz.


Lényeg, hogy már ritkán vetemedek erre, mert van egy arcápoló szettem, ami a nyomkodást szükségtelenné teszi. :)


Néhány szó magamról:

Budapesten lakom, 21 éves nő vagyok, az ELTÉ-n tanulok fizikusnak, elsőéves vagyok. Foglalkozok személyiségfejlesztéssel (főként a magam érdekében, mivel régen nagyon stresszes voltam; de másnak is szívesen átadom a tudást, mert jó érzés segíteni annak, aki akarja). :) Egyébként meg tudom, hogy az emberek 90%-a nem olyan boldog, mint szeretne.


Ha Budapesten vagy környékén laksz, akkor szívesen segítenék Neked:

1) Ingyen csinálnék neked egy bőrápolási "szépségklinikát" (bőrtípusodnak megfelelően).

2) Ha akarod, másik időpontban csinálnék neked hozzád illő sminket szintén minőségi termékekkel. (szintén ingyen)


Kezedben a döntés meg a telefonszámom: +36-30/638-8778. :)


Minden jót!

Szép napot! :)

2012. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez most komoly??? Miért vagy ilyen kedves egy vadidegennel? Az a tapasztalatom, h itt annyira bunkók és lenézők tudnak lenni az emberek...

Szóval szívesen elmennék, bár nem Pesten élek, de szoktam járni, de azért fizetek is érte. :) Ja és a személyiségfejlesztés is érdekel, régen jártam lélekgyógyászhoz és kineziológushoz, mert sokáig nem estem teherbe, most újra babát szeretnénk és már ráparáztam.

Szóvalnagyon kedves Tőled!

2012. dec. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!