Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Unnie kérdése:

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Hullámos,félhosszú barna hajam van. Egyszerűen nem tudom,mit csináljak vele,olyan mint egy oroszlánsörény -.- Szárítani,vasalni nem szeretném mert tönkremegy :/ Mondjuk most is tördezett a vége. Azt hallottam,hogy ha hajmosás előtt balzsamot teszek a hajamra akkor szebb esz,ez igaz? Vagy mit csináljak vele? Nem gumizhatom fel mindíg :/

2013. nov. 11. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez :) én sokáig vasaltam, szőkítettem, így rendesen igénybe volt véve... Pár hónapja visszatértem sötétbarnára és dove intense repair hajpakolást használok minden hajmosásnál, csodát tesz a hajammal! :) ha megfelelő fokozaton szárítod nem fog tönkremenni a hajad :)
2013. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindenfélével ápolom és szép, fényes lett, meg kevésbé töredezik, de az alap problémám nem oldódott meg, hogy kócos és slamposan hat. Úgy látszik, nemcsak nekem van ilyen problémám. Ha és összefogni nem szeretem, mert ló arcom lesz. Az se áll jól. Úgyhogy majd megyek a fodrász nénihez és nyisz nyisz.
2013. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!