Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Naponta mossam?

Figyelt kérdés

Száraz, mégis gyorsan zsírosodó, hosszú, hullámos/göndör barna hajam van.

Régen hetente egyszer mostam. Aztán elkezdtem heti kétszer, mert muszáj volt, zsíros hajjal nem akartam mutatkozni. Utána pedig egyre nehezebben bírta a hajam. Nagyon sokat vasaltam, tönkre is tettem. Miután naponta vasaltam, mintha jobban zsírosodott volna, és kénytelen lettem kétnaponta mosni. Most ott tartok, hogy múlt hét óta már csak egy napot bír ki. Nem tudom mi történt-nem étkezem máshogy, és kb. fél éve kétnaponta mosom. Most viszont nem bírja ki. Nem bebeszélem, a második napra már "utca" szaga van, a frufrum elvékonyodik, és, bár nem tocsog a zsírtól, de kb. olyan mint régen a negyedik napon. És ez nagyon aggaszt! Ráadásul nekem a feltűzött haj, sapka, ilyenek nem állnak valami jól, szóval mindig kiengedve hordom. Egyszerűen nem tudom mit találjak ki.

WU2-vel mosom, ami zsíros hajra való. Amikor heti egyszer kellett mosnom, akkor is ezt használtam...

Ha hajszárítóval szárítom meg a hajamat, akkor viszonylag jól néz ki,nem lapul le, de sajnos nem bírja sokáig.

Ha magától hagyom megszáradni, már z első nap kezd zsíros érzésű lenni.

Mégis mit lehet vele kezdeni?:(


2013. nov. 18. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálj ki másik sampont, kerdezd meg a patikában :)
2013. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány eves vagy? Amugy velem is ez volt mikor kb 13 éves voltam ugyan ilyen a hajam.vannak hajregenálók és különböző hajpajolások.én egy mézes tejeset használok amit még az oriflame.től rendeltem.nagyon jó rá. Meg a kallosnak vannaj zsíros hajra samponjai olyat szerezz be nagyon jók:)
2013. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Nem sok sampont használtam eddig, az tény. De amiket használtam, mind rosszabb volt.:D De akkor a patikában megfogom kérdezni!:)

A kallosnak csak a balzsamját próbáltam, az már tetszik is, szóval akkor lehet ki is próbálom a zsíros hajra való samponokat. Köszönöm!:)

2013. nov. 18. 20:02
 4/7 szelena97 ***** válasza:

Zsíros hajra egy kis trükk: Tupirozd fel a tövénél, fújj rá hajlakkot és úgy formázd kedvedre. Ha ügyesen csinálod akkor nem látszik zsírosnak a hajad.:)

És ne moss minden nap hajat, attól még rosszabb lesz...

2013. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csalansampon nagyon jo a zsiros hajra!Egyebkent is ügyelj arra,hogy szilikonmentes natursamponokat hasznalj!

Tovabba ne tegy a hajadra semmilyen hajhabot,zselet,fixalot stb,mert ezek is nehezitik a hajat,amitöl garantalt a zsirosodas.A vasalast felejtsd el,mert tönkreteszi a hajat.Legalabbis ne allandoan vasald,nagy ritkan egy-egy különleges alkalomra ok.Hajszarito,amennyiben nem tul közel tartod a fejedhez belefer,de inkabb hagyd magatol megszaradni.

2013. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
almaecetes-csalános víz a fejbőrre, remekül szárítja a zsíros fejbőrt!
2013. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én hajammal is ez van! Én ezért mindennap mosom. Jó van amikor kétnaponta de az max hétvégén vagy amikor nincs suli.

xx

2013. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!