Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a száraz töredezet...

Mit kezdjek a száraz töredezett hajammal? Valami házipraktika?

Figyelt kérdés

Hullámos a hajam és száraz, töredezett ill. érzem is hogy a hajszálaim felülete nem egyenletes :( Nem vasalom a hajam, soha nem használok hajszárítot és nem is festem. Felül egyenes a hajam ugy a közepe felé kezd el hullámosodni, göndöröndi. Régebben sokat vasaltam , de ez már kb 1 éve volt, hogy utoljára kivasaltam. Van e valami házipariktika, hajpakolás akármi ami szép egészséges , fényes hajat eredményez? Boltban vásárolható krémeket légyszi ne ajánljatok, mert rengetegt próbáltam méregdrágától a nagy olcsóig mindent..és egyik sem csinált semmit. Kivéve az a balzsam ami a hajfestékekben van. Az valami fantasztikus, de nem tudom, hogy olyat lehet e külön vásérolni :( Anya sosem használta fel és mindig ideadta nekem. Az imádtam..teljesen megváltozott tőle a hajam, puha volt, selymes és fényes.


24 L


2013. nov. 30. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A régebbi hajvasalás meglátszik a hajadon. Valószínűleg azért töredezett és száraz a hajad vége. Ettől csak a folyamatos vágástól szabadulhatsz meg, a töredezett hajszálakra nincs is más gyógyír. A hajam kiszáradását és a töredezését én sima extra szűz olívaolajos pakolással védem ki. Felmelegítesz kb 3 evőkanálnyit, majd felteszed a hajad hosszára 2-3 órára. Minden hajmosás előtt csináld ezt meg, sokkal szebb lesz.

Igyál naponta 2,5-3 liter folyadékot. A víz is hidratálja a hajad, nem szárad ki, ha elegendőt iszol.

2013. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából a vágás már megtörtént, rögtön ahogy abbahagytam a vasalást fodrász kezelésbe vette és levágta ameddig elvolt töredezve. Azóta már sokat nőtt, de sajnos töredezik magától is.
2013. nov. 30. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

kókuszolajat vagy kókuszzsírt próbáltad már?


Írd be Googlebe hogy, Hogyan legyek jó nő? Ott megtalálod Takács Nóra videóit, ő segíteni fog :)

2013. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még, de akkor utána olvasok :) Köszönöm!
2013. dec. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!