Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hány naponta mostok...

Lányok, hány naponta mostok hajat? Csináltok valamit a hajatokkal, hogy jobban nézzen ki (pl. pakolás, vagy befonjátok, hogy hullámos legyen, hajvasalót használtok-e)?

Figyelt kérdés

Milyen sampont használtok?

Mennyit szenvedtek a hajatokkal, hogy úgy nézzen ki ahogy ti szeretnétek?:)

csak kíváncsi vagyok:).

Köszönöm a válaszokat.



2013. dec. 5. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

2-3 naponta mosom. Avonos sampont és balzsamot használok, mert attól lesz a legpuhább. Ritkán vasalom, mert elég egyenes anélkül is. Néha be szoktam fonni, hogy hullámos legyen. Alkalmakra, buliba általában be szoktam sütni.

Nekem a hajszárítás tart sokáig, mert majdnem derékig érő, sűrű hajam van, egyébként a többi nem tart sokáig és nem nagy macera. Ha simán megmosom és megszárítom akkor már úgy néz ki, ahogy szeretném, nem kell vele semmit se csinálni.

2013. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia! :) Az én hajammal nagyon sok baj volt,úgyhogy sokat szenvedtem vele. Régen mindig vasaltam mert nem állt sehogy,ráadásul egyszer be is festettem vörösre és kiderült,hogy allergiás vagyok a hajfestékre,úgyhogy az fél hajam kihullott. Szerencsére azóta visszanőtt,ráadásul nem is akármilyenre hanem szép,loknisra és azóta növesztem. Nagyon örülök neki,hogy egészséges lett a hajam. Két-három naponta mosom,mert sajna néha viszket a fejbőröm és kicsit korpásodik. Néha kivasalom,ha olyanom van,de olyankor le vagyok szidva mindenki részéről,hogy örüljek,hogy ilyen gyönyörű és ne vasalgassam.

Két sampont használok most,amik eszméletlenül beváltak! A Gliss Kur hajtöredezettség elleni samponját használom és a Bánfi Csalánsampont,valamint egy Garnier Ultra Doux-os balzsamot. Néha-néha,úgy egy héten egyszer teszek fel tejproteines hajpakolást. :)

Neked milyen a hajad? :) Nekem ezek nagyon beváltak!

2013. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Egy héten egyszer is elég. Csak megszárítom, mást nem csinálok vele. Csalán sampont használok.

Hajvasalóm, sütőm is van, de nem élek velük már régóta.

2013. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szia:) Örülök neki, hogy szépen visszanőtt a hajad.

Hogy nőtt vissza? használtál valamit rá? ha szabad kérdeznem.

Az én hajammal sokat kell bajlódni mire jó lesz. Általában 2-3 naponta mosok hajat. Babasampont használok eddig ez vált be a legjobban.De váltani akarok majd másik samponra. Beszoktam fonni , hogy szép hullámos legyen. Ja és sajnos nagyon vékony szálú a hajam. Ami ellen nem igazán tudok mit tenni. Hajvasalót nem használok.

2013. dec. 5. 12:40
 5/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok :) Elmentem orvoshoz,aki felírt nekem háromféle vitamint. Először 2 hónapig Hair Clinicet kellett szednem majd azt váltva,egy hónapig Cetebe vitamint és cinket(egyik nap egyiket,másik nap másikat). Szép,göndör,nagyon sűrű hajam lett tőlük. :)
2013. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet megpróbálkozom vele bár nekem alapból mindig is vékony szálú volt a hajam lehet nem sokat segítene.
2013. dec. 5. 12:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megér egy próbát. :) De gondolj arra,hogy a vékonyabbszálú hajat mindig könnyebb formázni. Szerintem az ilyen haj olyan szép kivasalva,olyan puhának tűnik! Az enyém meg akármit csinálok vele,ha kivasalom ígyis-úgyis töredezettnek hat.
2013. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi. :) de azért jobban érezném magam ha dús lenne és göndör :D nem jó mindig sokat szenvedni azzal, amíg beállítod rendesen:).
2013. dec. 5. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Vékonyszálú hajam van, mely zsírosodásra hajlamos. Drogériás cuccokkal akármit csináltam, 2-3 naponta mosni kellett.

Mióta Kallos Cream sampont használok, Kallos Latte (előtte Serical Carotta) pakolással (de csak balzsamként)+ mellé Imperity argánolajos hajvégápolót, azóta 5 naponta mosok hajat, mert nem zsírosodik annyira.

Szerencsére egyenes így nem kell vasalni, csak hullámosítom néha napján, akkor meg hővédőt használok.


Amúgy a hajam színezve van, már 7 éve, de 3%-osnál erősebb oxival még nem találkozott.

Szenvedni nem sokat kell vele, hamar úgy áll ahogy szeretném.

2013. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kb 2-3 naponta mosok hajat, Glisskurt használok (sampon, balzsam, hajpermet). néha vasalom, néha nem - ahogy időm és kedvem engedi. ha nem vasalom, akkor csak kifésülöm és megszárítom, olyankor elég bozontos mivel erősen hullámos a hajam. ez esetben gyakran befonom vagy eltűzöm egy részét hogy jó legyen :)
2013. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!