Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Legyantáztam a bajuszkáma...

SOS! Legyantáztam a bajuszkámat és most tiszta piros és ég a helye mit tegyek rá, amitől holnapra megnyugszik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 00:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azt mondtam, hogy butaság, nem azt, hogy hülyeség, te is tanulj meg olvasni. Amúgy még mindíg úgy gondolom, hogy nem szívódik fel bőrön keresztül, teszek a "külföldi tapaszokra"... De akkor mostmár végképp nem értem, hogy ha a 20 évvel ezelőtti neogranormonról volt szó, akkor hogy alakulhatott ki egyáltalán "hormon"-vita a neogranormonról...
2009. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Úgy alakult ki,hogy ajánlottuk ketten a naogranormont,mire monda az egyik válaszoló,hogy az nem ajánlatos mert Ő úgy tudja,hogy hormont tartalmaz.Én sem értettem vele egyet,utána jártam ,megkérdeztem gyógyszertárba és mondák hogy nincs benne semmiféle hormon.Így valószínüleg,mivel Őneki így tanították,lehet hogy régen(20évvel ezelött) volt benne.Ebben maradtunk... :)
2009. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!