Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Legyantáztam a bajuszkáma...

SOS! Legyantáztam a bajuszkámat és most tiszta piros és ég a helye mit tegyek rá, amitől holnapra megnyugszik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 00:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jégzselét, ha az nincs hideg vizes borogatást, vagy valamilyen gyulladáscsökkentő krémet.
2009. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az nincs itthon, most jegelem, de azt nem lehet sokáig... egyéb tipp? :'(
2009. nov. 20. 00:41
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
neogranormon , sudocream
2009. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
neogranormon, bepanten, baba-olaj... passz :S Én ha legyantázom a szemöldököm meg hasonlók, akkor baba-olajat szoktam rákenni, tudod ez a jonson's baba-olaj és nekem bevált, sok sikert :S :)
2009. nov. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, jegelem és neogranormon, remélem hamar elmúlik... én idióta kellett nekem itthon gyantázni :S
2009. nov. 20. 01:53
 6/22 anonim ***** válasza:
A neogranormon (popsikrém) hormont tartalmaz, ezért szőrösödést okoz, emiatt kisbabákon sem szabad 7 napnál tovább használni. Javaslom neked, a burow kenőcsőt (Unguentum Aluminii Acetici Tartarici), patikában lehet kapni vény nélkül és olcsó. Legközelebb menj kozmetikába, lehet szőkíteni is elég lenne, nem kell felétlen gyantázni...
2009. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
az mindig olyanlesz gyanta után, ha kozmetikus csinálja akkoris. nyugodtan gyantázhatod itthon, holnapra valszeg saját magától is elmúlt volna a pirosság.
2009. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát én ezt még nem hallottam,hogy hormont tartalmazna!Miért?!Nekem a kozmetikusom is ezt használta és senkinek se lett semmi baja.Meg még olyat se hallottam,hogy kiszőrősödött volna a baba popója... :) Ez hülyeség!Meg az is hogy kiszőkítettni kell.Szerintem sokkal feltünőbb egy szép szőke bajusz.
2009. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
aloe vera gél is tökéletes a kipirosodásra
2009. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12:42-es vagyok! Amúgy kozmetikus vagyok, és igen tanultuk, hogy a neogranormon hormont tartalmaz, amúgy nem minden bajuszt kell gyantázni, amelyik nem erős és nem hosszú csak simán sötét elég csak szőkíteni.
2009. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!