Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne izzadjak...

Mit tegyek, hogy ne izzadjak ennyire?

Figyelt kérdés
Nagyon izzadok, ha suliban vagyok. Itthon nem, de suliban állandóan. Nagyon kellemetlen. Mindig izzadságfoltos a felsőm. Mit tegyek? 16/L

2013. szept. 15. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
én a Naturland-nak használom a solutio antisudorica-t.Gyógyszertárban lehet megvenni úgy 600Ft körül.Nekem elég,ha 2 naponta bekenem,és semmit se izzadok.Azért néha pihentesd pár napra.Szőrtelenítés után ne használd,mert akkor nagyon csípni fog.Este kell bekenni,reggel lemosni,és ha éppen úgy jönne a hónalj szőrtelenítés,akkor inkább reggel borotváld a lemosása után.Nekem egy kicsit viszket a hónaljam egy ideig,de ki elhet birni.Ha nagyon szárítja a hónalpjad,akkor vízzel hígítsd.
2013. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En is azt hasznalom,amit az elso irt.tenyleg bevalik..bar en nem mosom le reggel...
2013. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!