Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép vagyok?...

Szerintetek szép vagyok? (lent kép)

Figyelt kérdés

itt van rólam egy kép: [link]

nincsen túl sok önbizalmam.persze mondták már hogy szép vagyok megminden de mégis elég félénk vagyok ha egy fiú közeledik hozzám.

15/L


2009. okt. 30. 19:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/135 A kérdező kommentje:

kössz

de ezt már párszor hallottam

de nem nagyon izgat hogy ti így látjátok, mert egyáltalán nem azért tetem fel hogy engem dicsérjenek

hanem azért hogyha valami nem tetszik neki akkor én tudom hogy mi az ami nem szép rajtam és ha tudok akkor javítok rajta

2009. okt. 30. 19:51
 22/135 anonim ***** válasza:
94%
anus mouthban szenvedsz, aranyom :D jaaa meg nem ártana egy kis szerénység, de nem csak leírva... nyugodtan pontozzatok le ;)
2009. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/135 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen átlagos vagy.. Miért kell egyáltalán ide felrakni magad? Kérdezd meg a barátaidtól vagy a rokonoktól hogy mi állna jól. Önbizalmad pedig az egekben van. Akinek nincsen önbizalma az nem rakja fel magát ide..:) 18F
2009. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/135 A kérdező kommentje:
tudjátok mit igenis szép vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 30. 20:00
 25/135 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy látom,neked semilyen válasz nem jó.Szerintem is kár volt feltenned ezt a kérdést,meg képet...Azt tanácsolnám próbálj meg először önmagaddal kibékülni!
2009. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/135 anonim ***** válasza:
89%

ráadásul, aki önbizalom hiányban szenved, az épp az h nem meri feltenni ide a képét úgy h sztetek szép vok?!

18L

2009. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/135 anonim ***** válasza:
89%

Szép vagy, csak seggszád van, meg felfújod az arcod mint egy hörcsög és az összes képeden olyanok a fényviszonyok, hogy nem lehet rendesen látni semmit, de pont ez a lényeg, hogy csak a csücsörítés meg a szemkimeredés látsszon, mert az most divatos nálatok ez egyenlő szép.

De amúgy ja. Így nem lehet eldönteni, az összes emós béka ugyanígy csücsörít, ugyanígy fényképezkedik, ugyanígy festi ki magát, és ugyanúgy azért rakják fel a képüket, hogy mindenki összecsapja a tenyerét, hogy de cukiiik és szééépek! Egyelőre egy csücsörítő száj vagy, egy kimeresztett szempárral. Ha neked szép, ámen.

2009. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/135 A kérdező kommentje:
19:52-es te meg ki vagy???
2009. okt. 30. 20:11
 29/135 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem teljesen átlagos vagy . Csak azt ne mondd hogy nincs önbizalmad .. elég ránézni a képre és látszik hogy elvagy szállva !
2009. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/135 anonim ***** válasza:
90%

Ellentmondasz magadnak... a kérdésben még önbizalomhiányban szenvedtél, most pedíg szinte ordít a kommenteidből az egó... hogy is van ez?

Amúgy, ha nem vágnál ilyen fejeket, talán még azt is mondanám hogy szép vagy.

2009. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!