Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép vagyok?...

Szerintetek szép vagyok? (lent kép)

Figyelt kérdés

itt van rólam egy kép: [link]

nincsen túl sok önbizalmam.persze mondták már hogy szép vagyok megminden de mégis elég félénk vagyok ha egy fiú közeledik hozzám.

15/L


2009. okt. 30. 19:22
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/135 anonim ***** válasza:
Háát nekem annyira nem teccel..
2010. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/135 anonim ***** válasza:
0%

Végig olvastam a válaszolókat! A napisz*szorosk nem tetszettek. Manapság már mindenkit fel akartok oda dobni. Ennyi erőből ti is küldjetek képeket magatokról ahol gázak vagytok had rakjalak fel én is titeket rajtatok jobban röhögne az egész világ mint szegény csajszin! Különben ha figyelnétek mielőtt kijelentette volna az IGAZAT, hogy nem ő van a képen le írta oda is a nevét, hogy ANNA. Figyelhetnétek.Igaza van mert tényleg a barátnője van a képen! Csak mert személyesen ismerem mind kettőt és aranyos csajszik. Mindig nagyon jóba voltak! Szinte tesók!:)



Nos ha úgy döntötök, hogy napisz*r akkor sajnállak titeket. Mert elég szánalmas emberek vagytok! :) Mindenkin had nevessenek..pff. Gyerekesek vagytok.

Arra nem gondoltok, hogy mások hogy éreznek? Végig megy az utcán és mindenki röhög rajta??? Ennyi Magyaroszrág egy nagy sz*r! Főleg a tizedéves lázadó p*csökkel akik nagy menőznek..stb. Közbe a gatyában 10milis lóf*sz nincs!;) Ennyit a pasikról.. Csajok..rólatok sem láttunk képet és lehet, hogy írtó ocsmányok vagytok de addig örültök ameddig nem vagytok fent napisz*ron. mert tudod a mell a lényeg!;) Nem a lapos test!:) Hiába nagy a melled ha ocsmány a fejed!:)


Ennyit rólatok!

27/L

2010. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/135 nem kamuzok! válasza:
80%
Láttam már nálad szebb lányokat is sőt!! te nem vagy szép.. bár ha azt hiszed magadról, akkor sem vagy szép..( már bocsi, de megvakultam amikor rád néztem..) Néztél már tükörbe??
2011. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/135 anonim válasza:
75%
jók a melleid...:D
2011. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/135 anonim válasza:
Köpöd ki!:D Egyébként nem rossz. Most már legalább tudom kik azok akik ilyet kérdezgetnek. Már ha tényleg te vagy a képen. (Bocs a korábbi válaszokat nem olvastam el, gondolom már amúgy sem aktuális)
2012. jún. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!