Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért járnak az emberek...

Miért járnak az emberek szoláriumba ah egyszer tudják hogy sugárzik?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem, hogy már többször bizonyítva van hogy káros sugarai vannak, bőrrákot okozhat, de egyszerűen nem érdekli őket...


Főleg hogy a terhes nők, meg a szoptatós anyák is bejárnak nem beszélve a tinilányokról...

Fontosabb nekik egy barnább bőrszan mint az egészségük, esetleg az életminőségük? Mert egy rákos élete nem fenékig tejfel, a sugarak meg ki tudja még mit okoznak...


Az emberek mégis járnak...Miért?


2009. okt. 28. 17:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki szereti a barna bőrt egyből pláza p_csa?! Szerintem sok ember eljár szoliba aki nem pláza cica, csak jobban érzi magát a bőrében barnán. Érdekes sztem minden pasinak az egészséges barna bőrű nők tetszenek . Én is rendszeres járok szoliba, egy héten egyszer és tisztában vagyok a "mellékhatásaival" is. Vannak krémek amik szolizáshoz használhatók , teli vannak vitaminnal és védik a bőrt. Nem 200 ft, de megéri rászánni pénzt! Ja és azért azt tisztázzuk, hogy vannak jótékony hatásai is a szoláriumnak, például erősíti a csontokat, ezt több helyen olvastam már.
2009. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
"Érdekes sztem minden pasinak az egészséges barna bőrű nők tetszenek"... megkérdeztél minden pasit?
2009. okt. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Ó majd a föld alatt a többi hulla megdícsér hogy milyen szép erős csontod van...
2009. okt. 31. 10:58
 34/34 anonim ***** válasza:
Úr isten...Nem hallottál még a csontritkulás nevű betegségről?! Nekem a családomban elég sok csontritkulásos van. Ha többet napoztak volna és több D vitaminhoz jutottak volna, valószínű nem lenne csontritkulásuk!
2009. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!